خانواده‌های معظم شهدا، نماد صبر و استقامت هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴
کد مطلب : ۳۱۷۸۶۸
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا، نماد صبر و استقامت هستند، اظهار داشت: یقیناً اگر در طول سالیان گذشته شاهد سربلندی این نهضت الهی هستیم به برکت ایثارگری‌ها و صبر و استقامت خانواده شهدا است.
خانواده‌های معظم شهدا، نماد صبر و استقامت هستند
به گزارش «ایثار»، حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری با حضور در منزل خانواده‌ شهیدان والامقام «جواد علیخانی»، «احمد زنجانی نژاد»، «مرادعلی حیدریه» و «اصغر رضایی تجلیل» در شهرستان کرمانشاه با این عزیزان دیدار و از آنان دلجویی کرد.
در این دیدار که در قالب «طرح سپاس» و باهدف بررسی مسائل و مشکلات این عزیزان انجام گرفت، حجت‌الاسلام عسگری با گرامی داشت یاد و خاطره تمامی شهدای والامقام، عزت و اقتدار ایران اسلامی را ثمره ارزشمند خون پاک شهدای گران‌قدر دانست.
حجت‌ الاسلام عسگری با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا، نماد صبر و استقامت هستند، اظهار داشت: یقیناً اگر در طول سالیان گذشته شاهد سربلندی این نهضت الهی هستیم به برکت ایثارگری‌ها و صبر و استقامت خانواده شهدا است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه از خانواده‌های معظم شهدا به‌ عنوان ظرفیت‌های مطلوبی در جامعه نام برد که به‌ خوبی می‌تواند در راستای نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کارساز و راهگشا باشد.
انتهای پیام/