کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خانواده‌های معظم شهدا، نماد صبر و استقامت هستند

12 آذر 1398 ساعت 12:04

مدیرکل بنیاد کرمانشاه با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا، نماد صبر و استقامت هستند، اظهار داشت: یقیناً اگر در طول سالیان گذشته شاهد سربلندی این نهضت الهی هستیم به برکت ایثارگری‌ها و صبر و استقامت خانواده شهدا است.


به گزارش «ایثار»، حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری با حضور در منزل خانواده‌ شهیدان والامقام «جواد علیخانی»، «احمد زنجانی نژاد»، «مرادعلی حیدریه» و «اصغر رضایی تجلیل» در شهرستان کرمانشاه با این عزیزان دیدار و از آنان دلجویی کرد.
در این دیدار که در قالب «طرح سپاس» و باهدف بررسی مسائل و مشکلات این عزیزان انجام گرفت، حجت‌الاسلام عسگری با گرامی داشت یاد و خاطره تمامی شهدای والامقام، عزت و اقتدار ایران اسلامی را ثمره ارزشمند خون پاک شهدای گران‌قدر دانست.
حجت‌ الاسلام عسگری با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا، نماد صبر و استقامت هستند، اظهار داشت: یقیناً اگر در طول سالیان گذشته شاهد سربلندی این نهضت الهی هستیم به برکت ایثارگری‌ها و صبر و استقامت خانواده شهدا است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه از خانواده‌های معظم شهدا به‌ عنوان ظرفیت‌های مطلوبی در جامعه نام برد که به‌ خوبی می‌تواند در راستای نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کارساز و راهگشا باشد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 317868

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/317868/خانواده-های-معظم-شهدا-نماد-صبر-استقامت-هستند

ايثار
  http://www.isaar.ir