مدیرکل بنیاد استان:

هرچه داریم از صبر و شکیبایی خانواده شهداست

تاریخ انتشارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۶
کد مطلب : ۳۱۸۳۲۴
مدیرکل بنیاد در سفر به منطقه سیستان و دیدار با والدین شهید معظم یارمحمدی گفت: عزت و عظمت نظام اسلامی مدیون رشادتها و جانفشانی های شهدای والامقام است و امروزه هر چه داریم از صبر وشکیبائی خانواده های شهداست.
هرچه داریم از صبر و شکیبایی خانواده شهداست
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، مدیرکل بنیاد استان به همراه معاون فرهنگی در پی سفر به شهرستان هیرمند با خانواده شهید محمدعلی یارمحمدی در منزل دیدار و دلجویی نمودند.
  عباس پالاش با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و تاکید بر دیدار و رسیدگی هر چه بیشتر به امورات خانواده های معظم شهدا خصوصا والدین شاهدی که دارای کهولت سن و عدم توانایی در حرکت هستند، گفت: دیدار و سرکشی با والدین معظم شهدا وظیفه ماست چرا که با دیدن خانواده شهدا انسان روحیه مضاعف پیدا می کند  و این روحیه باعث خدمت رسانی مطلوب و شایسته به جامعه ایثارگری می شود و ما هر چه در توان داریم در جهت ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و تکریم خانواده های آنان گام بر می داریم.
وی افزود: صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.
مدیرکل بنیاد خانواده معظم شهدا را گل سرسبد نظام و جامعه خواند و ادامه داد: مسئولین و مدیران موظف هستند نسبت به رفع مسائل و مشکلات خانواده شهدا اقدام کنند چرا که عزت و عظمت نظام اسلامی مدیون رشادتها و جانفشانی های شهدای والامقام است و امروزه هر چه هست و داریم از صبر و شکیبائی خانواده های مکرم و بزرگوار شهداست.
گفتنی است ستوان سوم شهید محمد علی یارمحمدی متاهل، کادرارتش ،جمعی لشکر88 زرهی زاهدان در 24 دی ماه 1365 در منطقه عملیاتی سومار کربلای 6 بر اثر اصابت ترکش دشمن بعثی به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
هم چنین  مدیرکل به همراه معاون فرهنگی استان و رئیس بنیاد شهرستان در مراسم ختم پدر شهید رضا بارانی واقع در روستای شندک از توابع بخش قرقری این شهرستان شرکت نمودند.