برگزاری اردوی یک روزه ویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر چابهار

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۵
کد مطلب : ۳۱۸۳۲۸
به منظور ایجاد روحیه نشاط و شادابی، اردوی تفریحی سیاحتی یک روزه ویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر چابهار در باغ ملی تیس برگزار شد.
برگزاری اردوی یک روزه ویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر چابهار
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان،   اردوی تفریحی سیاحتی یک روزه ویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر چابهار در باغ ملی تیس برگزار شد.
ملیحه رضایی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چابهار در حاشیه برگزاری این اردوی فرهنگی و تفریحی، با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی گفت: به منظور ايجاد شادابي و افزايش روحيه و نشاط  در بين خانواده هاي شهدا و ايثارگران، تعداد 25 نفر از دانشجويان شاهد و ايثارگر و خانواده های معظم  شهدا به اردوي يک روزه باغ ملي تيس اعزام شدند.
رضایی در ادامه افزود: این اردو در راستای اجرای دستوالعمل های حوزه فرهنگی و اردویی مبنی بر اعزام خانواده های معظم شاهد و ایثارگر به اردوهای یک روزه و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در سطح شهرستان  و با همکاری دانشگاه دریانوردی  و با هدف ایجاد انس و الفت میان دانشجویان، ایجاد روحیه شادابی و نشاط در دانشجویان به منظور آماده سازی ایشان جهت ورود به امتحانات پایان ترم و آشنایی دانشجویان غیر بومی با امکان تفریحی و منابع طبیعی شهرستان بندری چابهار این اردو برگزار شد.
گفتنی است این اردو  با گردشگري و سياحت در باغ ملي تیس  توسط  خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و دانشجویان، در پایان با ضيافت ناهار به پايان رسيد.