کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رسیدگی به خانواده‌های معظم ایثارگران اولویت نخست بنیاد است

16 آذر 1398 ساعت 16:25

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: رسیدگی به مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اولویت نخست بنیاد است و این مهم در سایه همدلی، مشارکت همه جانبه و برنامه ریزی سازمانی محقق خواهد شد.


به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی به منظور آگاهی از شیوه خدمت رسانی بنیاد به جامعه ایثارگری و بررسی مشکلات ایثارگران شنبه ۱۶ آذر ماه بصورت سرزده از بنیاد آمل بازدید کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در این بازدید گفت: رسیدگی به مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران اولویت نخست بنیاد است و این مهم در سایه همدلی، مشارکت همه جانبه و برنامه‌ریزی سازمانی محقق خواهد شد.
وی اظهار داشت: همکاران بنیاد باید جایگاه خود را بشناسند و بدانند به چه کسانی خدمت می‌کنند و مخاطبین کارکنان بنیاد از بعد ارزشی، جزو شاخص‌ترین مردمان جامعه هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران افزود: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه ذاتی همه کارکنان بنیاد محسوب می‌شود. 
وی تصریح کرد: با برخورد و عملکرد خود به گونه‌ای با جامعه ایثارگری رفتار کنید که نه تنها این عزیزان بلکه شهدای عزیز از ما راضی شوند. باید امور مربوط به خدمت‌رسانی ایثارگران را با سرعت بیشتر و جدیت تمام پیگیری و رسیدگی کنیم تا پاسخگوی خوبی برای مشکل آنان باشیم.
انتهای پیام/


کد مطلب: 318469

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/318469/رسیدگی-خانواده-های-معظم-ایثارگران-اولویت-نخست-بنیاد

ايثار
  http://www.isaar.ir