شبستان:

پرداخت حق بیمه درمان جانبازان و ایثارگران استان مرکزی در حال پیگیری است

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸
کد مطلب : ۳۱۸۵۵۲
آقازاده گفت: پرداخت حق بیمه درمان به عنوان یکی از مطالبات جانبازان و ایثارگران استان مرکزی در حال پیگیری است.
پرداخت حق بیمه درمان جانبازان و ایثارگران استان مرکزی در حال پیگیری است
به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، سید« علی آقازاده» امروز( شنبه16 آذر) در شورای هماهنگی امور ایثارگران استان مرکزی گفت: ازخودگذشتگی شهدا و صبر استقامت خانواده‌های آنان عزت، اقتدار و سربلندی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورده است و همه وظیفه داریم ادامه‌دهنده راه شهدا و پاسدار دستاوردها و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی باشیم.
 
 
استاندار مرکزی افزود: بی شک آسایش و امنیت کنونی ملت ایران مدیون ایثارگری شهدا است؛ امروز اگر نام جمهوری اسلامی با عزت و افتخار در تمام عالم می درخشد مرهون صبر، استقامت و ایثار و فداکاری جانبازان و ایثارگران است.
 
 
وي افزود: هیچ پاداش و تقدیری نمی تواند جبران  کار بزرگ ايثارگران که همان بذل جان و سلامتی خویش است را  بنماید و در حقیقت خود خداوند است که  قدردان این عمل بزرگ است.
 
 
این مقام مسئول با بیان اینکه نشست‌های مختلفی در راستای مشکلات بیمه ای جانبازان با معاون اول رئیس جمهوری برگزار شده‌ است، ادامه داد: پرداخت حق بیمه درمان به عنوان یکی از مطالبات جانبازان و ایثارگران استان مرکزی با جدیت در حال پیگیری است.
 
 
استاندار مرکزی گفت: پرداخت حق بیمه درمان به عنوان یکی از مطالبات جانبازان و ایثارگران استان مرکزی در حال پیگیری است.
 
 
آقازاده با اشاره به کسری  ۳ تا ۴ هزار میلیارد تومانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مقوله بیمه درمانی اظهار کرد:‌ با همه کمبود هایی که وجود دارد ولی هیچ خدمتی به ایثارگران کم نخواهد شد و عزیزان در مجموعه بنیاد شهید تمام تلاش خود را می‌کنند تا آبروی خانواده های معظم شهدا خدشه دار نشود.
 
 
گفتنی است، استان مرکزی 6 هزار و200 شهید و 14 هزار جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
 
پایان پیام/87