خانواده‌های شهدا و ایثارگران نماد ایثار در جامعه هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
کد مطلب : ۳۱۸۵۶۶
مدیرکل بنیاد کرمان بیان داشت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران نماد ایثار در جامعه هستند و مسئولان و مدیران در تمامی بخش‌ها موظف‌ هستند در یک برنامه زمان‌بندی مشخص با آنان دیدار کنند.
خانواده‌های شهدا و ایثارگران نماد ایثار در جامعه هستند
به گزارش «ایثار»، احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به همراهی حجت‌الاسلام و المسلمین  حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان شامگاه روز گذشته 16 آذر 98 با تعدادی از والدین دو شهید و خانواده جانبازان 70 درصد دیدار کردند.
گروئی در این دیدارها بیان داشت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران نماد ایثار در جامعه هستند و مسئولان و مدیران در تمامی بخش‌ها موظف‌ هستند در یک برنامه زمان‌بندی مشخص با آنان دیدار و از نزدیک مسائل، مشکلات و درخواست‌هایشان را بررسی کنند.
مدیرکل بنیاد کرمان با بیان اینکه نیاز معنوی خانواده‌های شهدا و ایثارگران در کنار مباحث و موضوعات مادی باید مورد توجه باشد، اظهار داشت: در این زمینه، عزت، کرامت و شخصیت این عزیزان باید به‌ شدت از سوی مسئولان امر رعایت شده و مورد توجه قرار گیرد.
وی وجود والدین عزیز شهدا در جامعه را مایه دلگرمی دانست و اظهار کرد: ما با حضور در کنار شما عزیزان برای ارائه خدمت بهتر، روحیه مضاعف می‌گیریم.
انتهای پیام/