کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خانواده‌های شهدا و ایثارگران نماد ایثار در جامعه هستند

17 آذر 1398 ساعت 12:45

مدیرکل بنیاد کرمان بیان داشت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران نماد ایثار در جامعه هستند و مسئولان و مدیران در تمامی بخش‌ها موظف‌ هستند در یک برنامه زمان‌بندی مشخص با آنان دیدار کنند.


به گزارش «ایثار»، احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به همراهی حجت‌الاسلام و المسلمین  حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان شامگاه روز گذشته 16 آذر 98 با تعدادی از والدین دو شهید و خانواده جانبازان 70 درصد دیدار کردند.
گروئی در این دیدارها بیان داشت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران نماد ایثار در جامعه هستند و مسئولان و مدیران در تمامی بخش‌ها موظف‌ هستند در یک برنامه زمان‌بندی مشخص با آنان دیدار و از نزدیک مسائل، مشکلات و درخواست‌هایشان را بررسی کنند.
مدیرکل بنیاد کرمان با بیان اینکه نیاز معنوی خانواده‌های شهدا و ایثارگران در کنار مباحث و موضوعات مادی باید مورد توجه باشد، اظهار داشت: در این زمینه، عزت، کرامت و شخصیت این عزیزان باید به‌ شدت از سوی مسئولان امر رعایت شده و مورد توجه قرار گیرد.
وی وجود والدین عزیز شهدا در جامعه را مایه دلگرمی دانست و اظهار کرد: ما با حضور در کنار شما عزیزان برای ارائه خدمت بهتر، روحیه مضاعف می‌گیریم.
انتهای پیام/


کد مطلب: 318566

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/318566/خانواده-های-شهدا-ایثارگران-نماد-ایثار-جامعه-هستند

ايثار
  http://www.isaar.ir