منش و گفتار شهدا باید الگوی مسئولان باشد

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱
کد مطلب : ۳۱۸۵۷۳
استاندار ایلام گفتار و رفتار شهدا را چراغ راه سعادت دنیوی عنوان کرد و گفت: منش و گفتار شهدا باید الگوی مسئولان باشد و خدمت بی منت به مردم و رسیدگی به امور آنان قدم گذاشتن در مسیر شهدا است.
منش و گفتار شهدا باید الگوی مسئولان باشد
به گزارش «ایثار»، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام و اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز شنبه ۱۶ آذرماه به مناسبت روز دانشجو به دیدار خانواده‌های معظم شهدا دانشجو «عبدالهادی مهدی زاده» و «حمید زرگوشی» رفتند و نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
استاندار ایلام در این دیدارها ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای دانشجو، آرامش و اقتدار امروز کشور را مدیون خون شهدا عنوان کرد و گفت: برنامه ریزی شده است که همه مسئولان استان، سعادت حضور در جوار خانواده‌های معظم شهدا را داشته باشند.
سلیمانی دشتکی در این دیدارها گفت: خانواده‌های شهدا نیازی به حضور ما ندارند، اما این ما هستیم که برای پیدا کردن راه و مسیر درست و درس گرفتن نیازمند این عزیزان هستیم.
وی گفتار و رفتار شهدا را چراغ راه سعادت دنیوی عنوان کرد و گفت: منش و گفتار شهدا باید الگوی مسئولان باشد و خدمت بی‌منت به مردم و رسیدگی به امور آنان قدم گذاشتن در مسیر شهدا است.
رییس شورای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان ایلام کشور را مدیون مردم ایلام دانست و گفت: در طول ۸ سال دفاع مقدس این مردم سلحشور در دفاع از آب و خاک و کیان ایران اسلامی کم نگذاشتند و با تقدیم بیش از ۳۰۰۰ شهید و ۱۲ هزار جانباز نام خود را بر تارک این مرز و بوم جادوانه ساختند.
استاندار ایلام بیان کرد: یکی از بزرگترین افتخارات من در دوران زندگی و طول خدمتم نزدیک بودن به خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران بوده است.
تولیده نیز در این دیدارها، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای دانشجو، اظهار داشت: تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، یک وظیفه دینی، اخلاقی و اجتماعی است و همه‌ مسئولان باید در این زمینه فعالانه اقدام کنند.
مدیرکل بنیاد ایلام بیان کرد: شهدا در پیشگاه خداوند، از جایگاه بالایی برخوردارند و باید تلاش شود فرهنگ دیدار با خانواده‌های معظم شهدا در جامعه ترویج داده شود.
وی تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا با روحیه‌ای که دارند، موجب دلگرمی و تقویت روحیه‌ مسئولان می‌شوند و دعای خیرشان قطعا در خدمتگزاری به مردم تاثیرگذار است.
انتهای پیام/