امام جمعه جدید کلیبر :

رمز ماندگاری انقلاب، شهدا هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۴
کد مطلب : ۳۱۸۵۹۴
امام‌جمعه جدید کلیبر بابیان اینکه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران پشتوانه‌های مستحکم انقلاب بوده و نباید این فداکاری آنان در جامعه به فراموشی سپرده شود گفت: رمز ماندگاری انقلاب، شهدا هستند.
رمز ماندگاری انقلاب، شهدا هستند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، یکشنبه 17 آذر 1398 رئیس بنیاد کلیبر به‌اتفاق پدران معزز شهدا و ایثارگران کلیبر با امام‌جمعه جدید این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا متقی فر امام‌جمعه جدید کلیبر بابیان اینکه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران پشتوانه‌های مستحکم انقلاب بوده و نباید این فداکاری آنان در جامعه به فراموشی سپرده شود گفت: رمز ماندگاری انقلاب، شهدا هستند.

وی از ایثار و شهادت به‌عنوان یک فرهنگ متعالی یادکرد و در تبیین جایگاه آن، افزود: فرهنگ ایثار و شهادت در زمره عالی‌ترین مفاهیم الهی است و شهادت نتیجه والاترین جایگاهی است که یک انسان می‌تواند به آن مقام دست یابد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین متقی فر خاطرنشان کرد: شرایط امروز کشور بسیار سخت‌تر از دوران دفاع مقدس است زیرا دشمن پس از تحمیل یک جنگ هشت‌ساله به قدرت نظامی ما پی برد و از همین روی جنگ و تحریم اقتصادی را در پیش گرفت.

وی تصریح کرد: کلید عبور کشور از این گردنه دشوار همان فرهنگ ایثار و مقاومتی است که ایثارگران بزرگ‌ترین مروجان آن هستند و برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهند بود.

گفتنی است: شهرستان کلیبر در دوران هشت سال دفاع مقدس 103 شهید والامقام 257 جانباز گران‌قدر و 19 آزاده سرافراز تقدیم نظام اسلامی کرده است.

انتهای پیام/