​خدمت به ایثارگران اولویت بنیاد است

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸
کد مطلب : ۳۱۸۵۹۶
مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری گفت: همواره خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران در حوزه‌های مختلف در اولویت امور بوده و با اجرای طرح‌های مختلف و برگزاری همایش‌های ویژه از این عزیزان تکریم می‌شود.
​خدمت به ایثارگران اولویت بنیاد است
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در ملاقات عمومی با ایثارگران، خدمت به ایثارگران را موهبتی الهی دانست و گفت: همواره خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران در حوزه‌های مختلف در اولویت امور بوده و با اجرای طرح‌های مختلف و برگزاری همایش‌های ویژه از این عزیزان تکریم می‌شود.
وی با اشاره به اینکه رمز موفقیت انقلاب ایثارگری، شهادت‌طلبی و پیروی از فرهنگ عاشورای حسینی و ولایت‌مداری بود، خاطرنشان کرد: کسانی که برای دفاع از کشور و ناموس خود به جنگ با دشمن رفتند در واقع صبر و ایستادگی کردند و به  خواسته‌های دنیوی خود پشت پا زدند که این عمل قابل‌ستایش و سرکشی، دلجویی و سپاسگزاری از این عزیزان از افضل کارها است.
مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: تکریم و شناساندن ایثارگری‌های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس به جامعه موجب می‌شود تا نسل‌های حاضر بدانند آنچه موجب تداوم و استحکام این نظام شده، شهادت شهیدان، جانبازی جانبازان و صبر و استقامت ایثارگران بوده است.
انتهای پیام/