اعلام فعالیت‌ها و برنامه‌های مرکز مطالعات و پژوهش‌های بنیاد

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹
کد مطلب : ۳۱۸۶۸۳
معاون دفتر مطالعات و پژوهش‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران همزمان با روز پژوهش به تشریح فعالیت‌ها و برنامه‌های این دفتر پرداخت.
اعلام فعالیت‌ها و برنامه‌های مرکز مطالعات و پژوهش‌های بنیاد
 به گزارش «ایثار»، مجید مودی در خصوص عملکرد این دفتر از سال گذشته تاکنون تصریح کرد: از میان طرح‌ها تاکنون 13 مورد خاتمه پیداکرده و 16 طرح در حال اجرا است. همچنین 20 طرح مصوب آماده اجرا و 28 پایان‌نامه خاتمه یافته نیز اجرایی می‌شود.
وی همچنین به برگزاری کارگاه «کاربرد پژوهش در مدیریت» ویژه مدیران بنیاد با هدف عملیاتی کردن و کاربردی شدن مفاهیم پژوهش در مدیریت خبر داد.
معاون مرکز مطالعات و پژوهش‌های بنیاد افزود: مجله مطالعات فرهنگ ایثار به چاپ سوم رسیده و درصدد هستیم تا رویکرد این فصلنامه از علمی – ترویجی به علمی – پژوهشی تغییر پیدا کند، همچنین مجله طب جانباز نیز با 48 مقاله به چاپ ششم رسیده است.
مودی در پایان دریافت مجوز ورود مجله طب جانباز به نمایه بین‌المللی Scopus، برگزاری 6 جلسه هیات تحریریه، نشست‌های اخلاق سازمانی، برگزاری 8 جلسه شورای علمی، پذیرفته شدن 30 مقاله در مجلات داخلی و خارجی، برگزاری 17 پایگاه اندیشه ورزی، 4 جلسه کاربست دانش، 58 جلسه کمیته تخصصی تحقیقات، 7 برنامه بازآموزی و دریافت مجوز راه‌اندازی مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را از جمله اقدامات دفتر مطالعات و پژوهش‌های بنیاد از سال گذشته تاکنون اعلام کرد.
انتهای پیام/