​نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان:

دیدار با خانواده شهدا روحیه بخش است

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷
کد مطلب : ۳۱۸۷۲۴
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: دیدار با خانواده شهدا روحیه بخش است و هر اندازه در خدمت خانواده شهدا باشیم باعث افتخار است.
دیدار با خانواده شهدا روحیه بخش است
به گزارش ایثار واحد زنجان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، فرماندار، مدیرکل صدا و سیما، نماینده وزارت دفاع در استان و جمعی از مسئولان با خانم منحی مادر شهیدان داود، علیرضا و رسول خالقی پور دیدار و گفتگو کردند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس به ویژه برادران شهید خالقی پور، اظهار داشت: شهیدان داود، علیرضا و رسول خالقی پور مایه سربلندی زنجان است و دیدار با خانواده شهدا روحیه بخش است.
وی با اشاره به واقعه عاشورا تصریح کرد: اگر حضرت زینب(س) نبود واقعه کربلا در کربلا می ماند و نشر پیدا نمی کرد، خانوده های شهدا نیز به عنوان میراث داران و گنجینه های پایان ناپذیر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش مهمی در ترویج این فرهنگ غنی هستند.
آیت الله خاتمی با بیان اینکه 40 سال پنجه در پنجه آمریکا ایستادگی کردن به برکت خون شهیدان و پس از آن میراث داران شهدا و معتقدین به راه شهدا حاصل شده است
مادر شهیدان خالقی پور نیز در این دیدار گفت: چادر همت به کمر می بندم و با چنگ و دندان با دشمنان مبارزه خواهم کرد و تا آخرین قطره خونم و نفس جانم در کنار انقلاب اسلامی هستم.
وی همچنین به بیان خاطراتی از دیدار خانواده های معظم شهدا با مقام معظم رهبری و دوران شهادت فرزندان خود پرداخت.
لازم به ذکر است در پایان این دیدار آیت الله خاتمی لوح شهیدان خالقی پور را به مادر این شهیدان والامقام اهدا کرد.


انتهای پیام/