رئیس بنیادساوه:

قدر والدين شهدا را بدانيم

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۶
کد مطلب : ۳۱۸۸۳۸
رئیس بنياد ساوه گفت:اينك که والدین شهدا به سن کهولت رسیده اند وبرخی از این بزرگواران بیمار می باشندو نیاز به توجه خاص دارند از خداوند توفیق خدمت رسانی صادقانه به این یادگاران ماندگار را خواستار شدندوافزود:بايد قدر اين يادگاران شهدا را بدانيم.
قدر والدين شهدا را بدانيم
به گزارش ايثارواحد"استان مركزي "،کریم رسولی در دیدار با مادر شهیدمحمدحسن سلطانیگفت:وظیفه ما در بنیاد ،ترویج فرهنگ  ایثار و شهادت،تکریم وخدمت رسانی به ایثارگران است واز این عزیزان مستجاب الدعا  خواستار دعا  برا ی سلامتی رهبرمان و امام عصرمان مهدی (عج) گردید.
وی گفت: شهیدان ما الگو گرفته از شهدای عاشورا هستند و تا زمانی که ما به این اصل مهم پایبند باشیم به کشور آسیبی وارد نمی شودسپس وی به نقش خانواده شهدا در تربیت چنین فرزندانی اشاره کرد و افزود: صبر زینب گونه خانواده این شهیدان و همراهی آنان با نظام اسلامی ستودنی است.
وي با بیان اینکه شما عزیزان سرمایه های عظیم این انقلاب هستید، افزود: حفظ راه شهداء و پاسداری از خون شهداء وظیفه اول ماست و ما باید این وظیفه را به نحو احسن وبه درستی انجام دهیم.
 وي با اشاره به اینکه شهدا زنده اند و ناظر اعمال و کردار ما هستند، بیان داشت: ما همه در مقابل شهدا پاسخگو هستیم و خداوند متعال به ما توفیق دهد که شرمنده خانواده شهدا  و شهدا نباشیم.
وی با اشاره به اینکه شهیدان هشت سال دفاع مقدس پرچمی برای استقلال وشرف این نظام هستند، اظهار داشت: صبر و بردباری خانواده های معزز شهدا، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد.
رسولی با بیان اینکه خانواده شهدا اسوه ایثار و رشادت هستند و به ما روحیه مضاعف می دهند، افزود: بندگی و خدمت رسانی به اين عزیزان از وظایف تمامی مسوولان نظام است و آنها نیز ما را از دعای خیر خود محروم نکنند.
شهیدمحمدحسن سلطانی درسال65در عملیات کربلای4درمنطقه شلمچه به شهادت رسید.
انتهای پیام/