رئیس بنياد اراك :

دانش آموزان شاهد و ايثارگر آينده سازان جامعه هسستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰
کد مطلب : ۳۱۸۸۶۲
رئیس بنياد اراك گفت : دانش آموزان شاهد و ايثارگر آينده سازان و مديران جامعه هستند .
دانش آموزان شاهد و ايثارگر آينده سازان جامعه هسستند
 به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، مصطفی دادوند در جلسه ستاد شاهد ناحيه دو اراک ضمن تبریک ولادت امام حسن عسگری (ع) گفت: : مدارس شاهد ازجایگاه خاصی درسطح استان برخوردار هستند و انتظارات ویژه‌ای ازحیث مسائل آموزشی و پرورشی از این مدارس می‌رود و لذا نظارت خاصی می‌طلبد.
وی ضمن تأكيد به مسائل آموزشي فرزندان گرانقدر شاهد و ايثارگربیان کرد : دانش آموزان مدارس شاهد حسب منويات مقام عظماي ولايت و رهبري آينده سازان و مديران آينده جامعه هستند.
رئیس بنیاد افزود: فرزندان شاهد و ایثارگر باید نخبه در علم و تحصیل و ترازهای بالای دانش باشند و بخش عمده‌ای از این مسیر در دست خود دانش آموزان است که در آبادانی میهن اسلامی به ایفای نقش بپردازند.
وی تصریح کرد: شهدا این کشور را از هر نظر بیمه کردند و همه ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم چرا که امنیت و آرامش جامعه مدیون ایثار و فداکاری رزمندگان، ایثارگران و شهدا است.
دادوند در پایان اظهار کرد: همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگران هستیم و باید در راستای اهداف والای آنها قدم برداریم و راه آنها را ادامه دهیم، چرا که ادامه راه پرافتخار شهیدان و ایثارگران برای فرزندان نوید موفقیت و پیروزی در تمامی مراحل زندگی بخصوص تحصیل است.
گفتني است جلسه ستاد شاهد ناحيه دو ، روز چهارشنبه 13 آذر 98  با حضور ، رئیس و معاون فرهنگي بنياد اراك و كارشناس آموزش، علي دربندي مدير آموزش و پرورش ناحيه دو  و اعضاي ستاداجرايي شاهدبرگزار و درخصوص مسائل و مشکلات در مدارس شاهد تبادل نظر شد .
انتهاي پيام/