رئیس بنیاد میانه

دانشجویان شاهد و ایثارگر سرمایه های ملی کشور هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲
کد مطلب : ۳۱۸۸۷۰
رئیس بنیاد میانه :فرزندان معظم شهدا و ایثارگران در پیشرفت و اقتدار کشورمان باید نقش‌آفرین بوده و راه پدران خود در خدمت به میهن اسلامی ایران را با کسب علم و دانش ادامه دهند.
دانشجویان شاهد و ایثارگر سرمایه های ملی کشور هستند
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از میانه، ایرج سرچمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میانه در نشست هم‌اندیشی روسا و مسئولین ستادهای شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه گفت: برنامه‌ریزی و هم‌افزایی جهت ارتقا سطح علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر حائز اهمیت است.

وی دانشجویان شاهد و ایثارگر را سرمایه‌های علمی کشور خواند و اظهار داشت: یکی از راه‌های حفظ و تثبیت نظام و صیانت از دستاوردهای شهدا و ایثارگران، تحصیل علم و دانش‌افزایی جوانان است که وظیفه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در این زمینه بسیار زیاد و خطیر است.

سرچمی تصریح کرد: فرزندان معظم شهدا و ایثارگران در پیشرفت و اقتدار کشورمان نقش‌آفرین هستند و باید راه پدران خود در ایثارگری را با کسب علم و دانش ادامه دهند و به کشورمان خدمت کنند.

بهمن بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه نیز با تأکید بر اهمیت علم و دانش در دنیای معاصر گفت: امروزه توان علمی هر کشور، نقشی مؤثری در اقتدار آن کشور در سطح دنیا دارد که به حول و قوه خداوند متعال و به برکت خون پاک و مطهر شهدا و ایثارگران و وجود جوانان غیرتمند، ایران اسلامی از این قافله عقب نمانده است.
 
گفتنی است، در ابتدای این نشست که یکشنبه هفدهم آذرماه سال ۱۳۹۸ برگزار شد، ایرج سرچمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میانه گزارشی از اقدامات ستاد شاهد و امور ایثارگران شهرستان میانه ارائه و سایر اعضا حاضر در جلسه نسبت به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در خصوص توانمندسازی دانشجویان شاهد و ایثارگر پرداختند.
 
انتهای پیام/