تبیین فرهنگ ایثار و شهادت برای جوانان ضروری است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳
کد مطلب : ۳۱۸۹۱۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: ما مسئولین باید فرهنگ شهادت را که همان مجاهدت تمام‌عیار در راه خدا است، برای تمامی افراد خصوصاً جوانان تبیین و در جامعه ماندگار کنیم.
تبیین فرهنگ ایثار و شهادت برای جوانان ضروری است
به گزارش «ایثار»، آئین اختتامیه سومین جشنواره ملی فانوس با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران،  سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و دیگر مسئولین لشگری و کشوری در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با معرفی برگزیدگان به کار خود خاتمه داد.
سلیمان رستمیان در حاشیه‌ این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: دوران هشت‌ساله‌ دفاع مقدس هويت ملی ما را تشكيل می‌دهد.
وی تصریح کرد: همه دست‌اندرکاران باید دست در دست هم دهند تا بتوانند انگیزه و برنامه‌ریزی مناسبی در خصوص گسترش فرهنگ دفاع مقدس علی‌الخصوص فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه داشته باشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: ما مسئولین باید فرهنگ شهادت را که همان مجاهدت تمام‌عیار در راه خدا است، برای تمامی افراد خصوصاً جوانان تبیین و در جامعه ماندگار کنیم تا بتوانیم از این حقیقت عظیم در برابر تجاوزهای دشمنان بهره‌مند شویم و امنیت و آرامش را در کشور ایجاد کنیم.
رستمیان با تقدیر و تشکر از تمامی دست‌اندرکاران جشنواره فانوس خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره‌هایی همانند فانوس فرصتی مغتنم در راستای توليد آثار فاخر دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که هنرمندان می‌توانند در قالب توليد آثار هنري فاخر آن را به بهترين شكل ممكن به نسل‌های آينده انتقال دهند.
شایان‌ذکر است در بخش‌های دیگر این جشنواره ضمن تقدیر از خانواده شهدا از هنرمندان و برگزیدگان سومین جشنواره ملی فانوس تقدیر شد.
انتهای پیام/