چهارمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزار می‌شود

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳
کد مطلب : ۳۱۸۹۷۱
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری چهارمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار در هفته اول اسفند ماه جاری خبر داد.
چهارمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزار می‌شود
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام محمد حسن کاویانی راد با اعلام این خبر اظهار داشت: چهارمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف ارزیابی دستاوردهای طرح شاهد و نیز افزایش انگیزه و تحرک تحصیلی جامعه هدف با مشارکت دستگاه‌های آموزشی عضو شامل وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد در ادامه گفت: در این مراسم از جایگاه ارزشمند و تلاش علمی حدود ۷۰ تن از برگزیدگان طرح شاهد شامل دانشجویان، دانش‌آموزان، طلاب شاهد و ایثارگر و نیز نفرات اول سهمیه شاهد آزمون سراسری سال ۹۸ با حضور مسئولان عالی رتبه کشور در سطح کشور در سطح ملی تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آمد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد با بیان اینکه چهارمین جشنواره در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود، افزود: پس از اتمام مهلت فراخوان در ۳۰ آذرماه، کمیته‌های علمی استانی در دستگاه‌های آموزشی تشکیل و نسبت به ارزیابی و معرفی منتخبین تا ۲۵ دی ماه برای ارزیابی در مرحله کشوری اقدام خواهند کرد.
وی در پایان گفت: مراسم پایانی این جشنواره برای تقدیر و تجلیل از برگزیدگان کشوری در دهه اول اسفند ماه و در آستانه روز بزرگداشت شهدا بر گزار می‌شود.
انتهای پیام/