ادبیات ایثار و شهادت محصور در زمان نیست

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱
کد مطلب : ۳۱۹۰۴۴
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان مرکزی اظهار کرد: ادبیات ایثار و شهادت محصور در زمان نیست زیرا این نوع ادبیات از ابتدای زمان شروع شده و تاکنون ادامه داشته و قطعاً باز هم ادامه خواهد داشت.
ادبیات ایثار و شهادت محصور در زمان نیست
به گزارش «ایثار»، محمد رضا گرجی با حضور در شهرستان شازند، در مراسم رونمایی از کتاب تبسم گل که به همت بنیاد شازند برگزار شده بود، گفت: طی سال‌های اخیر شاهد نشر کتاب‌هایی در حوزه ایثار و شهادت بوده‌ایم که مخاطبان زیادی پیدا کرده و موجب معرفی سبک زندگی و سیره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شده است و خدا را شاکریم که این آثار دارای کیفیت بالا و دارای تاثیرگذاری عمیق هستند.
وی اظهار کرد: ادبیات ایثار و شهادت محصور در زمان نیست زیرا این نوع ادبیات از ابتدای زمان شروع شده و تاکنون ادامه داشته و قطعاً باز هم ادامه خواهد داشت. ایثار از حوزه جنگ و مقاومت گذشته است و به حوزه‌های دیگری همچون علم نیز رسیده است و ایثارگری در رفتار روزمره همه افراد جامعه مشهود است.
وی خاطرنشان کرد: هر قدر در مورد ایثار و شهادت بنویسیم بازهم کم است چرا که عمق و عظمت کاری که شهدا کردند بسیار گسترده است.
گفتنی است کتاب «تبسم گل» نوشته مسعود عظیمی فرزند شهید والامقام محمدهادی عظیمی است که فرهنگنامه شهدای شهرستان شازند را به قلم تحریر درآورده است.
انتهای پیام/