>> اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه‌ای همگانی است | ايثار

اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه‌ای همگانی است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹
کد مطلب : ۳۱۹۰۶۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه‌ای همگانی است اظهار داشت: اگر امروز از استقلال، آزادی، امنیت و آرامش برخوردار هستیم به برکت خون پاک شهیدان عزیز ما بوده است.
اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه‌ای همگانی است
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی چهارشنبه 20 آذر ماه با تأکید بر حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: فرهنگ ایثار و شهادت نشأت گرفته از باور اعتقادی و برخاسته از ایمان و آموزه‌های دینی شهدای عزیز ما بوده است.
وی افزود: تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و تأسی از تفکر و سیره اخلاقی و رفتاری شهدا به منزله حفظ ارزش‌ها و زنده نگه داشتن یاد شهیدان و استمرار آرمان‌های والای این عزیزان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه‌ای همگانی است اظهار داشت: اگر امروز از استقلال، آزادی، امنیت و آرامش برخوردار هستیم به برکت خون پاک شهیدان عزیز ما بوده است لذا توسعه این فرهنگ غنی و انتقال آن به نسل‌های سوم و چهارم انقلاب از سوی آحاد مردم و مسئولان واجب است.
مظلومی طرح سپاس را یکی از جنبه‌های ادای دین به ایثارگران عنوان کرد و اظهار داشت: مهمترین وظیفه ما این است که به منظور قدرشناسی، به دیدار خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان برویم و از آنان دلجویی کرده و تجلیل کنیم.
انتهای پیام/