استفاده مطلوب ایثارگران از خدمات مجتمع ایثار، هدف اصلی بنیاد است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۴
کد مطلب : ۳۱۹۰۶۷
مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار بیان کرد: تمام هم‌ و غم بنیاد این است که ایثارگران بتوانند از خدمات به نحو مناسب استفاده کنند که تمام فعالیت‌های انجام‌شده نیز در همین راستا است و امیدواریم بتوانیم دینی که نسبت به ایثارگران داریم تا حدودی جبران کنیم.
استفاده مطلوب ایثارگران از خدمات مجتمع ایثار، هدف اصلی بنیاد است
به گزارش «ایثار»، نشست شورای استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار با حضور پورحاج رضایی مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار کشور در بنیاد استان چهار محال و بختیاری برگزار شد.
پورحاج رضایی در این نشست ضمن مناسب خواندن وضعیت موسسه ایثار، فعالیت موسسه ایثار چهارمحال و بختیاری را رو به رشد دانست و گفت: خدمات قابل‌ ارائه به ایثارگران در موسسه باید مطلوب باشد که با افتتاح درمانگاه شبانه‌روزی یاس این زنجیره کامل خواهد شد.
وی بیان کرد: تمام هم‌ و غم بنیاد این است که ایثارگران بتوانند از خدمات به نحو مناسب استفاده کنند که تمام فعالیت‌های انجام‌شده نیز در همین راستا است و امیدواریم بتوانیم دینی که نسبت به ایثارگران داریم تا حدودی جبران کنیم.
در ادامه فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست گفت: وضعیت خدمت‌رسانی به ایثارگران در موسسه ایثار استان بسیار مطلوب است.
نجفی افزود: اعضای شورای موسسه با استفاده از جوانان خوش‌فکر و واگذاری به بهره‌برداران بخش خصوصی جهت بهره‌برداری مناسب اقدام کرده‌اند و اکنون شاهدیم که رضایت حداکثری ایثارگران حاصل شده است.
وی ادامه داد: کلینیک شبانه‌روزی یاس نیز در همین راستا با واگذاری به بخش خصوصی با هزینه‌ای بالغ بر 80 میلیارد ریال امروز چهارشنبه افتتاح خواهد شد که با توجه به اینکه در غرب شهرکرد هیچ درمانگاهی با این تجهیزات وجود ندارد امید است بسیار مؤثر واقع شود و از دغدغه شهروندان خصوصاً ایثارگران بکاهد.
انتهای پیام/