شهدا مدافع امنیت و حیثیت ملت ایران بودند

تاریخ انتشارشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۱
کد مطلب : ۳۱۹۳۵۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: شهدا مدافع امنیت، انقلاب، نوامیس و حیثیت ما بوده‌اند و امروز همه ملت ایران به رشادت‌های این شهدا افتخار می‌کنند و باید مدافع خون آنان باشند.
شهدا مدافع امنیت و حیثیت ملت ایران بودند
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان بعدازظهر پنج‌شنبه 21 آذرماه در چهاردهمین سالگرد بزرگداشت شهید ابراهیم بقایی از شهدای اصحاب رسانه که با حضور مسئولین لشگری و استانی در مسجد ولی‌عصر (عج) کرج برگزار شد، با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: شهدای رسانه در مسیری گام برداشتند که بتوانند عظمت و اقتدار انقلاب را به جهانیان نشان دهند.
وی افزود: ایمان، اعتقاد و هدف بزرگ شهدای رسانه باعث می‌شد که این افراد بدون هیچ چشمداشتی در خط مقدم جبهه‌ها حضور یابند و رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های رزمندگان را به سمع و نظر مردم برسانند. شهدای رسانه‌ها با قلم خود برای کشف حقایق نوشتند و در قبال رسانه‌های گمراه‌کننده‌ای که اسیر سیاست‌های دشمنان است، ایستادگی کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: امروز همه آحاد جامعه متوجه شده‌اند که شهدا از هر قشری، مدافع امنیت، انقلاب، نوامیس و حیثیت ما بوده‌اند و امروز همه ملت ایران به رشادت‌های این شهدا افتخار می‌کنند و باید مدافع خون آنان باشند.
رستمیان یادآور شد: برگزاری یادواره‌های شهدا برای این است که ما یاد شهدا را همیشه زنده نگه‌ داریم و فداکاری‌های آنان را به فرزندانمان یاد بدهیم.
انتهای پیام/