شهدا و ایثارگران قشر افضل جامعه هستند

تاریخ انتشارشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳
کد مطلب : ۳۱۹۳۶۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام تصریح کرد: شهدا و ایثارگران قشر افضل جامعه هستند، از این رو خدمت صادقانه به خانواده های معظم آنان، عبادت است.
شهدا و ایثارگران قشر افضل جامعه هستند
به گزارش «ایثار»، اردوی تفریحی ورزشی کارکنان بنیاد ستاد ایلام به مدت یک شبانه روز، با حضور مدیرکل، معاونین و کارکنان این بنیاد در منطقه صالح آباد برگزار شد.
اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در میان جمعی از کارکنان شرکت کننده در اردو مذکور، خدمت صادقانه در بنیاد را عبادت برشمرد و تصریح کرد: شهدا و ایثارگران قشر افضل جامعه هستند، از این رو خدمت صادقانه به خانواده های معظم آنان، عبادت است و اگر این خدمت به قصد تقرب انجام شود، قطعاً اجر معنوی آن در نزد خداوند متعال بسیار بیشتر خواهد بود.
وی با بیان اینکه توفیق خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران از سوی شهدا نصیب کارکنان شده است، تصریح کرد: البته خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در سایه ولایت فقیه دارای امری مقدس است، اما وجه تمایز شما با کارکنان سایر دستگاه ها و نهادها، وجود نام، یاد و عطر شهدا در دستگاه محل خدمتتان و همچنین تلاشتان در جهت زنده نگه داشتن نام شهدا است.
انتهای پیام/