مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اهر:

جانبازان جزء بندگان محبوب خداوند متعال هستند

تاریخ انتشارشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰
کد مطلب : ۳۱۹۳۶۹
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اهر اظهار داشت: جانبازان به‌حق، اسوه‌های صبر و استقامت هستند که وجودشان موجب افتخار و سربلندی ما است چراکه اگر ایثار و فداکاری این عزیزان نبود نظام مقدس جمهوری اسلامی پایدار نمی‌ماند.
جانبازان جزء بندگان محبوب خداوند متعال هستند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، حجت‌الاسلام سیدتقی امیرفاطمی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اهر به‌اتفاق موسی صفی فرمانده سپاه و احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر با «ابراهیم ولی پور» و همسرشان «اعظم شهبازیان» که هر دو از جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس هستند دیدار و گفتگو کرد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اهر در این دیدار بابیان اینکه جانبازان جزء بندگان محبوب خداوند متعال هستند، عنوان کرد: حضور در جمع یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس موجب شادمانی و افتخار است.
وی افزود: جانبازان به‌حق، اسوه‌های صبر و استقامت هستند که وجودشان موجب افتخار و سربلندی ما است چراکه اگر ایثار و فداکاری این عزیزان نبود نظام مقدس جمهوری اسلامی پایدار نمی‌ماند.
حجت‌الاسلام امیرفاطمی با تجلیل از ایثار و فداکاری «اعظم شهبازیان» که خود نیز از جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس است گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با راست‌قامتی از امتحان بزرگ دفاع مقدس روسفید بیرون آمدند و تا ابد در تاریخ جاودان هستند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اهر تصریح کرد: امروز بيش از هر زمان دیگری كشورمان به روحيه جهادی، بصيرت و ولايتمداری جانبازان نیاز دارد که باید این فرهنگ ارزشی و دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس به نسل نوجوان و جوان منتقل شود.
انتهای پیام/