کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سرافرازی کشور، مدیون فداکاری و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران است

24 آذر 1398 ساعت 15:02

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان البرز با بیان این‌که سرافرازی کشور، مدیون فداکاری و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران است، گفت: باید با تمام وجود در خدمت خانواده معظم شاهد و ایثارگر که در دفاع از ارزش‌های اسلامی همواره پیشگام بودند، باشیم.


به گزارش «ایثار»، محمد علی عالیانی در نشست تخصصی معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد منطقه یک کرج، با بیان این‌که سرافرازی کشور، مدیون فداکاری و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران است، گفت: باید با تمام وجود در خدمت خانواده معظم شاهد و ایثارگر که در دفاع از ارزش‌های اسلامی همواره پیشگام بودند، باشیم.
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: این خانواده‌ها، مایه افتخار جامعه، میراث‌داران انقلاب اسلامی و سرمایه‌های معنوی کشور به شمار می‌روند و خدمت به آن‌ها افتخاری بسیار بزرگ محسوب می‌شود، چراکه هرچه در راه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است.
عالیانی در ادامه رضایتمندی جامعه‌ هدف را مهم دانست و تصریح کرد: خادمان شهدا موظف‌ هستند با کارشناسی دقیق، فعالیت‌های پیش رو را اولویت‌بندی کرده و خدمات قابل قبولی را به جامعه‌ هدف ارائه دهند. کار کردن در حوزه تعاون باید با تکریم جامعه ایثارگری با حوصله و آرامش‌خاطر بیشتری همراه باشد تا بتوانیم رضایت این عزیزان را جلب کنیم.
انتهای پیام/


کد مطلب: 319480

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/319480/سرافرازی-کشور-مدیون-فداکاری-ازخودگذشتگی-شهدا-ایثارگران

ايثار
  http://www.isaar.ir