آیین تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد استان قم برگزار شد

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸
کد مطلب : ۳۱۹۴۹۵
آیین تکریم سید جواد هاشمی مدیرکل سابق و معارفه حجت الاسلام حسن هنرمند به عنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم با حضور بهرام سرمست استاندار قم و سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد برگزار شد.
آیین تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد استان قم برگزار شد
به گزارش «ایثار» استاندار قم در این مراسم از خدمات مدیرکل سابق بنیاد استان قم تقدیر و برای حجت الاسلام حسن هنرمند به عنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در جهت خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران توفیق الهی مسألت کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در مراسمی که به همین منظور در اداره کل بنیاد قم برگزار شد با قدردانی از زحمات سردار سید جواد هاشمی اظهارکرد: نشست امروز به مناسبت تقدیر از خادمی جانباز و متعهد که با وجود مشکلات جسمی به ایثارگران خدمت کرده‌اند برگزار شده و امیدواریم که خداوند مدال عزت و افتخار را به پاس خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران به ایشان عطا فرماید.
میرمرادی با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران پس از تجمیع نهادهای ایثارگری، با تکیه بر قوانین و مقررات به جایگاه خوبی در کشور و میان سازمان‌ها دست پیدا کرده است گفت: اگر بنیاد طی 4 سال اخیر در جشنواره شهید رجایی رتبه برتر را کسب کرده و در حوزه‌های تخصصی نیز موفق به کسب رتبه‌های برتر شده به دلیل زحمات مدیران و کارکنان خدوم آن است و در بنیاد شهید و امور ایثارگران همواره مسیر دستیابی به سازمان یادگیرنده دنبال شده که در این راستا به وجود آمدن تحول همراه با توسعه مدنظر قرار گرفته است.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد با تأکید بر اینکه توانمندسازی کارکنان در تمامی ابعاد، رشد جامعه ایثارگری را در پی دارد گفت: قوام یک جامعه به سلامت و امنیت آن باز می گردد و امنیت روحی و روانی باید در میان کارکنان سازمان برقرار شود، سازمانی به سمت تعالی پیش می‌رود که اخلاق مدارانه باشد و بتواند شرایط رفاهی برای کارکنان خود و افراد جامعه هدف فراهم کند.
میرمرادی افزود: اخلاق حرفه‌ای، ارتقای فرهنگ و اعتماد سازمانی را به همراه دارد، مدیران بنیاد از جمله افرادی توانمند هستند که می‌توانند گام‌های مثبتی را در راستای اهداف والای بنیاد بردارند و ویژگی‌های یک سازمان یادگیرنده را که شامل مشخص شدن اهداف، مدیرانی اندیشمند، کارکنان یادگیرنده و خلاق، مشارکت مدیران، به کارگیری علم و تجربه و ... است محقق کنند.
گفتنی است در این مراسم حسن مصلحی مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات بنیاد، محمدرضا گروسی معاون توسعه مديريت و منابع استاندار قم و جمعی از مسئولان و کارکنان بنیاد استان قم نیز حضور داشتند.
حجت الاسلام هنرمند پیش از این سمت‌های مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرکل بنیاد استان مرکزی، رییس بنیاد ساوه و رییس بنیاد شازند را به عهده داشته است.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد و هیات همراه پس از حضور در آیین تکریم و معارفه مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم، به زیارت حضرت معصومه (س) و گلزار شهدای علی ابن جعفر (ع) مشرف شدند.
انتهای پیام/