مردم و مسئولان باید راه و رسم شهدا را بيشتر به نسل جوان بشناسانند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱
کد مطلب : ۳۱۹۵۰۸
مدیرکل بنیاد البرز گفت: تداوم مسیر شهدا و ترویج فرهنگ ایثارگری وظیفه همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و مردم و مسئولان باید راه و رسم شهدا و فرهنگ ایثارگری را بيشتر به نسل جوان بشناسانند.
مردم و مسئولان باید راه و رسم شهدا را بيشتر به نسل جوان بشناسانند
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران با تأکید بر اینکه فرهنگ ایثار و شهادت هویت نظام و انقلاب است، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت ارمغانی با ارزش است، حفظ و ترویج این فرهنگ نه تنها وظیفه دینی و همگانی است بلكه ضامن امنیت كشور نیز است.
وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را نیاز امروز جامعه خواند و گفت: تداوم مسیر شهدا و ترویج فرهنگ ایثارگری وظیفه همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و مردم و مسئولان باید راه و رسم شهدا و فرهنگ ایثارگری را بيشتر به نسل جوان بشناسانند.
وی در ادامه با تأکید بر اینکه فرهنگ ایثارگری تنها منحصر به زمان جنگ و در جبهه‌ها نیست، گفت: در تمام لحظات در جامعه می‌توان ایثارگری کرد. ترویج فرهنگ ایثار و شهادت لازمه مقاومت در برابر توطئه‌های آمریکا و تقویت انسجام اجتماعی است.
رستمیان اصلی‌ترین نیاز جهت گذر از مشکلات و چالش‌های امروز جامعه را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برشمرد و تاکید کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه تک تک افراد جامعه است که امیدواریم با تعامل و هم‌افزایی سازمانها و آحاد مردم برنامه‌های مطلوبی را در این راستا اجرا کنیم.
انتهای پیام/