ایثارگران با نثار جانشان از میهن اسلامی دفاع کردند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱
کد مطلب : ۳۱۹۵۲۵
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان با نثار جانشان از میهن اسلامی دفاع کردند و امروز ما در برابر فرزندان این عزیزان وظیفه داریم.
ایثارگران با نثار جانشان از میهن اسلامی دفاع کردند
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی چهارشنبه 20 آذر در دیدار با مهدی یعقوبی معاون خدمات شهرداری مشهد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان با نثار جانشان از میهن اسلامی دفاع کردند و امروز ما در برابر فرزندان این عزیزان وظیفه داریم.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی افزود: بیش از ده هزار نفر از فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان جویای کار هستند اما آزمون‌های استخدامی بسیار محدود شده است و به همین جهت باید بسترهای کارآفرینی و جذب در کارخانه‌ها، شرکت‌ها و نهادهای مردمی ایجاد شود.
وی ضمن قدردانی از فعالیت‌های شهرداری مشهد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح شهر گفت: شرکت‌های وابسته به شهرداری، فرصت‌های خوبی برای جذب فرزندان ایثارگران است که باید این فرصت‌ها شناسایی شود.
حجت الاسلام معصومی افزود: امیدوارم بخش اعظمی از مشکلات ایثارگران با همدلی مسئولان مرتفع شود.

دیدار مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با رییس کانون وکلای استان
حجت الاسلام حسین معصومی چهارشنبه 20 آذر با مهدی عامری رییس کانون وکلای خراسان رضوی دیدار کرد و گفت: هر چه دانش و مهارت وکلا بیشتر و بهتر باشد در نتیجه پرونده ها سریعتر و اثرگذارتر خواهد بود.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی افزود: توجه در سهمیه بندی های کانون، نقل انتقالات ایثارگران و استفاده ایثارگران از تخفیفات حق الوکاله کانون وکلا مهمترین سرفصل‌های گفتگو با رییس کانون وکلا بوده است که این کانون در هر سه زمینه قول همکاری داده است.
وی با اهدا کتاب فرهنگ اعلام شهدا تصریح کرد: خوشبختانه جامعه ایثارگری نسبت به میانگین جامعه، پرونده‌های بسیار پایین‌تری دارد که این تعداد کم نیز باید سریع مرتفع شود.
انتهای پیام/