شکیبایی جانبازان الگویی برای همگان است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۰
کد مطلب : ۳۱۹۸۲۷
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان عجب‌شیر در دیدار با جانبازان ناجا گفت:صبر و شکیبایی جانبازان برای همه الگو است و باید مانند آن‌ها در برابر توطئه‌های دشمنان ایستادگی کنیم.
شکیبایی جانبازان الگویی برای همگان است
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر رحمان عبدی فرمانده نیروی انتظامی عجب‌شیر به‌اتفاق رئیس عقیدتی، رئیس بازرسی و رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان از جانباز ناجا یدالله عابدی و آزاده، جانباز هشت سال دفاع مقدس یعقوب میرزایی دیدار و تکریم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی عجب‌شیر در دیدار با جانبازان ناجا گفت:صبر و شکیبایی جانبازان برای همه الگو است و باید مانند آن‌ها در برابر توطئه‌های دشمنان ایستادگی کنیم.

عبدی بابیان اینکه حامل پیام و سلام مقام معظم رهبری به خانواده شهدای ناجا هستم، ادامه داد: برای اینکه توفیق خدمت و عرض ادب به خانواده شهدا و ایثارگران نصیب شده باید خداوند را شکر گذار باشیم.

احمد خیرخواه رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان در ادامه گفت: شهیدان ما با تأسی از فرهنگ عاشورایی جان خود را در دوران دفاع مقدس درراه اسلام و کشور تقدیم کرده و امروز به برکت این خون‌های پاک و مطهر کشور ما در امنیت و اقتدار کامل قرار دارد.

وی با تأکید بر اینکه  خدمت به خانواده‌های شهدا و جانبازان را افتخار و وظیفه‌ای انسانی است گفت : جامعه باید در قبال این افراد، قدردانی خود را به نمایش بگذارد، هرچند هرقدر هم که به این عزیزان خدمت کنیم نمی‌توانیم ذره‌ای از ایثار و مجاهدت‌های آنان را پاسخگو باشیم.

انتهای پیام