یک هزار جانباز لرستانی دوران دفاع مقدس تعیین درصد شدند

تاریخ انتشارشنبه ۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱
کد مطلب : ۳۲۱۰۶۹
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: امسال یک هزار جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس استان تعیین درصد شدند.
یک هزار جانباز لرستانی دوران دفاع مقدس تعیین درصد شدند
به گزارش "ایثار لرستان " به نقل از خبرگزاری ایرنا - معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: امسال یک هزار جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس استان تعیین درصد شدند.
افشین قنبری روز جمعه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این تعداد جانباز در روزهای پنجم و ششم دی‌ماه مورد معاینه تخصصی قرار گرفتند و میزان درصد جانبازی آن‌ها اعلام شد.
وی اظهار داشت: میزان تعیین درصد و ازکارافتادگی جانبازان در قالب ۲ کمیسیون تلفیقی با حضور هشت پزشک متخصص و فوق تخصص، یک پزشک عمومی و ۴۰۰ متقاضی از سراسر استان برگزار شد.
وی روند برگزاری کمیسیون را  مثبت ارزیابی کرد و  اظهار داشت:  بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در حوزه بهداشت و درمان و تیم پزشکان مجرب و متخصص بر این است که کمیسیون بر اساس معاینات و نیز مستندات پزشکی رسیدگی لازم را انجام دهد.
وی ادامه داد: یک کمیسیون بررسی حق پرستاری برای والدین شهدا و خانواده جانبازان نیز با سقف ۳۰۰ نفر متقاضی در تابستان امسال برگزار شد. انتهای پیام//