کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

یک هزار جانباز لرستانی دوران دفاع مقدس تعیین درصد شدند

7 دی 1398 ساعت 12:41

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: امسال یک هزار جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس استان تعیین درصد شدند.


به گزارش "ایثار لرستان " به نقل از خبرگزاری ایرنا - معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: امسال یک هزار جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس استان تعیین درصد شدند.
افشین قنبری روز جمعه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این تعداد جانباز در روزهای پنجم و ششم دی‌ماه مورد معاینه تخصصی قرار گرفتند و میزان درصد جانبازی آن‌ها اعلام شد.
وی اظهار داشت: میزان تعیین درصد و ازکارافتادگی جانبازان در قالب ۲ کمیسیون تلفیقی با حضور هشت پزشک متخصص و فوق تخصص، یک پزشک عمومی و ۴۰۰ متقاضی از سراسر استان برگزار شد.
وی روند برگزاری کمیسیون را  مثبت ارزیابی کرد و  اظهار داشت:  بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در حوزه بهداشت و درمان و تیم پزشکان مجرب و متخصص بر این است که کمیسیون بر اساس معاینات و نیز مستندات پزشکی رسیدگی لازم را انجام دهد.
وی ادامه داد: یک کمیسیون بررسی حق پرستاری برای والدین شهدا و خانواده جانبازان نیز با سقف ۳۰۰ نفر متقاضی در تابستان امسال برگزار شد. انتهای پیام//
 


کد مطلب: 321069

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/321069/یک-هزار-جانباز-لرستانی-دوران-دفاع-مقدس-تعیین-درصد-شدند

ايثار
  http://www.isaar.ir