سفر معاون تعاون بنیاد به استان گلستان/ضرورت خدمات‌رسانی به ایثارگران با اصلاح فرایندها و استفاده از فناوری‌های روز

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۳
کد مطلب : ۳۲۳۲۶۸
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان گلستان گفت: خدمت‌رسانی به ایثارگران باید با توجه به کرامت و عزتمندی ایثارگران انجام شده و تسریع در روند ارائه خدمات با کوتاه کردن فرایندها و اصلاح ساختار نظام اداری در کنار به‌کارگیری فناوری‌های روز محقق می‌شود.
سفر معاون تعاون بنیاد به استان گلستان/ضرورت خدمات‌رسانی به ایثارگران با اصلاح فرایندها و استفاده از فناوری‌های روز
به گزارش «ایثار» محمود پاکدل در تپه نورالشهدای شهرستان گرگان به مقام شامخ شهدای استان گلستان ادای احترام و با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرد.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد همچنین با خانواده شهیدان «بهمنی نژاد» و «فراهی» و آزاده و جانباز «حاجی محمد ایری» دیدار و گفت‌وگو کرد و در این دیدارها گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مروجین اصلی فرهنگ ایثار و شهادت هستند و دیدار با این عزیزان روحیه خدمت‌رسانی مسئولان را دوچندان می‌کند.
پاکدل ضمن تجلیل و قدردانی از روحیه ایثارگری خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: شهدا و ایثارگران اسوه‌های ایثار، فداکاری و مقاومت هستند که با توسل به سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) جان ارزشمند خود را درراه دفاع از انقلاب و ایران اسلامی فدا کردند.
وی با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران روحیه خدمت‌رسانی به خادمان میهن اسلامی را دوچندان می‌کند تصریح کرد: عزت‌نفس، صلابت و روحیه مقاوم خانواده‌های شهدا و جانبازان نشان از ولایتمداری، وفاداری و پایبندی آنان به ارزش‌های والای انسانی و اسلامی است.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد در ادامه سفر به استان گلستان ضمن دیدار چهره به چهره با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر گفت: رسیدگی حداکثری به مشکلات جامعه ایثارگری اولویت اصلی بنیاد است و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. ما مدیون این عزیزان هستیم و باید تلاش کنیم با خدمات صادقانه پاسخگوی ایثارگری‌های این قشر معظم باشیم.
محمود پاکدل با آیت‌الله سید کاظم نور مفیدی نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان نیز دیدار کرد و گفت: تلاش مسئولان حرکت در مسیر شهدا و آرمان‌های حضرت امام (ره) و هدف‌گذاری دقیق و عالمانه در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید است و بر این باوریم که مسئولیت در سایه جان‌فشانی شهدای گران‌قدر وظیفه سنگینی است.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار استاندار گلستان گزارشی از شاخص‌ترین مأموریت‌ها و مهم‌ترین خدمات ارائه‌شده بنیاد به ایثارگران و تلاش بنیاد در جهت اعتلای جایگاه ایثارگران و حل‌وفصل مشکلات آنان ارائه داد.
محمود پاکدل در این دیدار که در استانداری برگزار شد، با اشاره بر لزوم استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی استان در رفع مشکلات جامعه ایثارگری تأکید کرد.
وی خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را از وظایف اصلی کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم قدرشناس و فهیم میهن اسلامی برشمرد و گفت: روحیه شهادت‌طلبی، ولایت مداری و تبعیت از مشی شهدا از اصلی‌ترین عوامل اقتدار میهن اسلامی است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ سترگ به نسل جوان اقتدار ایران اسلامی را بیمه خواهد کرد.
هادی حق‌شناس استاندار گلستان نیز ضمن ابراز خرسندی از اقدامات بنیاد استان و جلب رضایت جامعه ایثارگری گفت: تمام تلاشمان را برای برطرف کردن مشکلات جامعه ایثارگری به‌ویژه در حوزه اشتغال و درمان به کار می‌گیریم و آمادگی کامل برای هم‌افزایی و تقویت فعالیت‌های بنیاد و استفاده از ظرفیت‌های جامعه ایثارگری داریم.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین در ادامه سفر خود با جانبازان نخاعی استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
پاکدل در جلسه شورای اداری بنیاد استان گلستان نیز حضور یافت و ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام سپهبد سلیمانی گفت: دشمنان امروز به این واقعیت رسید‎ه‌اند تا زمانی که محور انقلاب اسلامی ولایت، رهبری و ایستادگی مردم باشد، کاری از پیش نخواهند برد ضمن اینکه با جان‌فشانی و ایثار شهدا و ایثارگران فرهنگ ایثار و شهادت در ایران اسلامی نهادینه‌شده که نتیجه آن اقتدار، سرفرازی و امنیت پایدار است.
وی بابیان اینکه باور داریم که شهدا در هر قدم از خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری ما را یاری می‌کنند گفت: خدمت‌رسانی به ایثارگران باید با توجه به کرامت و عزتمندی ایثارگران بوده و کارکنان بنیاد با تسلط بر آیین‌نامه‌ها و قوانین و با مشاوره صحیح گره‌گشای مشکلات این عزیزان باشند و تسریع در روند ارائه خدمات با کوتاه کردن فرایندها و اصلاح ساختارهای نظام اداری در کنار به‌کارگیری فناوری‌های روز محقق می‌شود.
گفتنی است، اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و معاونین بنیاد استان معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد را در این برنامه‌ها همراهی می‌کردند.
انتهای پیام/