امنیت امروز کشور مدیون از جان‌‌گذشتگی شهدا است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۳
کد مطلب : ۳۲۳۶۸۸
معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان شمالی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور مدیون از جان‌ گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌های شهیدان است، تصریح کرد: تکریم و دیدار با خانواده شهدا وظیفه است و باید به فرهنگی در بین مسئولان تبدیل شود.
امنیت امروز کشور مدیون از جان‌‌گذشتگی شهدا است
به گزارش «ایثار»، عزیز رضایی معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان شمالی با حضور در بیمارستان امام حسن (ع) شهرستان بجنورد با والدین معظم شهدای بستری در ICU و CCU و جانبازان و ایثارگران بستری در بخش عمومی این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی در این دیدارها گفت: دیدار با ایثارگران در راستای برآورده ساختن دستور مقام معظم رهبری مبنی بر دیدار و سپاسگزاری از ایثارگران انجام می‌شود، بنابراین طی برنامه‌ریزی جدید روال کاری ما این است که در یک روز مشخص به‌ صورت هم‌زمان با ایثارگران بستری در این بیمارستان‌ها دیدار کنیم و امروز نیز در این راستا به خدمت ایثارگران عزیز رسیدیم.
در ادامه رضایی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور مدیون از جان‌ گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌های شهیدان است، تصریح کرد: تکریم و دیدار با خانواده شهدا وظیفه است و باید به فرهنگی در بین مسئولان تبدیل شود.

خدمت به ایثارگران یک امر مهم و حیاتی است
علی روز فراخ در نشست کارگروه توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: خراسان شمالی یکی از استان‌های شهیدپرور و دارای تاریخ حماسه‌ساز و مملو از رشادت و ایثارگری جوانان است.
وی بیان کرد: جوانان این استان همواره به خاطر حفظ و پاسداشت نظام مقدس جمهوری اسلامی جان خود را فدا کرده و در سنگر صیانت از آرمان‌های انقلاب ایستادگی کردند و اکنون زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه‌ای مهم برای مسئولان و مردم است.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد خراسان شمالی خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را بسیار مهم و در راستای تعالی جامعه دانست و گفت: تبیین و شناساندن فرهنگ ایثار و شهادت از مکانیزم‌های دفاعی اسلام برای تسلیح جامعه در برابر هجوم فرهنگ‌های غیرخودی است.
روز فراخ گفت: مقام شهدا ارزش معنوی بالایی دارد که نیاز است مسئولان در تصمیم‌گیری‌های خود این امر را در نظر داشته باشند و برگزاری یادواره و بزرگداشت برای مقام شهدا کمترین تلاش برای پاسداشت این ارزش است.
​انتهای پیام/