امام جمعه شبستر:

شهدا وارثان حقیقی نظام اسلامی هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴
کد مطلب : ۳۲۳۷۳۰
امام جمعه شبستر در دیدار با خانواده های شاهد وایثارگر گفت:شهدا وارثان حقیقی نظام اسلامی، و والدین شهدا به‌عنوان امانت شهدا در جامعه هستند و ما مسئولان باید امانت‌دار خوبی برای شهدا باشیم
شهدا وارثان حقیقی نظام اسلامی هستند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از شبستر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیف علی‌محمد زاده امام‌جمعه، حسن مستفید فرماندار، هادی صدیقیان بخشدار، سرهنگ دوم پاسدار رضا سپهری مسئول بسیج کارمندی و کارگری به‌ اتفاق امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان شبستر از والدین شهیدان گران‌قدر شهید «احد دریادوست» و شهید «نصرت هاشم پورغفاربی» دیدار و تکریم کرده اند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیف علی‌محمد زاده در این دیدارها با اشاره به نقش بسزای والدین معظم شهدا گفت: خدا را شکر، امروز شاهد هستیم که شجاعت و شهادت این شهیدان به هدر نرفته و باعث اقتدار و سربلندی این نظام و انقلاب شده‌اند و مسلماً خانواده شهدا نیز در این پیشرفت عظیم و رسیدن به قله‌های ترقی شریک هستند.
وی در ادامه خاطرنشان کرده‌اند: پدران شهدا اسوه‌های بی‌بدیل صبر و استقامت هستند که با تربیت فرزندانی دلاور و از خودگذشته، در دفاع از کشور و انقلاب اسلامی نقش‌آفرین بودند.
امام‌جمعه شبستر تصریح کرد: شهدا وارثان حقیقی نظام اسلامی، و والدین شهدا به‌عنوان امانت شهدا در جامعه هستند و ما مسئولان باید امانت‌دار خوبی برای شهدا باشیم و با نهایت احترام و فروتنی با خانواده‌های شهدا رفتار کنیم.
وی خاطرنشان کرد: صبر، ایستادگی و مقاومت والدین گران‌قدر شهدا موجب شد تا رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس به بهترین نحو ممکن در مقابل دشمن ایستادگی کرده و از کیان و تمامیت ارضی کشور دفاع کنند.
گفتنی است، شهید «نصرت هاشم‌پور غفاربی» متولد 1349 و در تاریخ 12 مهرماه 1361 در منطقه سومارو شهید «احد دریا دوست» متولد 1342 در تاریخ 29 مهرماه 1363 و در منطقه میمک به درجه رفیع شهادت نائل‌آمده‌اند.
انتهای خبر