کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تکریم و رضایت جامعه ایثارگری اولویت بنیاد است

23 دی 1398 ساعت 12:50

مدیرکل بنیاد گلستان اظهار کرد؛ تکریم و رضایت جامعه ایثارگری اولویت بنیاد است و خدمتگزاران نظام اسلامی باید به بهترین نحو حق شهدا و خانواده آنان را ادا نموده و ادامه‌دهنده راه این عزیزان والامقام باشیم.


به گزارش ایثار واحد گلستان اسرافیل وزیری در دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری استان گفت: شهدا جان خود را درراه حفظ امنیت و سلامت جامعه اسلامی و اعتلای اسلام و نظام اسلامی فدا کردند تا امروز امنیت در جامعه ما برقرار باشد.
وی سرکشی و پیگیری مستمر مشکلات خانواده های معظم شاهد و ایثارگر را وظیفه مسئولان دانست و افزود: شهیدان با درک صحیح از شرایط کشور، پای در میدان مبارزه حق علیه باطل گذاشتند و امروز مسئولان موظف‌اند تا ضمن سرکشی خانواده آنان، قدردان ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران باشند.
وی ادامه داد: خانواده شهدا مظهر صبر و شکیبایی هستند و تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر وظیفه ای دینی، ارزشی و انسانی برای تمامی آحاد مردم و مسئولان است.
اسرافیل وزیری بابیان اینکه باید از سیره شهدا و سبک زندگی شهدا در تبیین سبک زندگی اسلامی بهره‌برداری کرد گفت: درس گرفتن از استقامت، ایثار و مقاومت شهدا فردایی بهتر و درخشان‌تر برای ایران اسلامی به ارمغان خواهد آورد.
ان


تهای پیام/


کد مطلب: 323793

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/323793/تکریم-رضایت-جامعه-ایثارگری-اولویت-بنیاد

ايثار
  http://www.isaar.ir