ساخت مستند سردار شهید «عبدالرضا کلبادی نژاد»

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
کد مطلب : ۳۲۳۸۶۰
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مازندران گفت: تحقیق و پژوهش درباره سردار کلبادی نژاد در حال انجام است و سعی داریم این مستند را به مرحله پیش تولید برسانیم.
ساخت مستند سردار شهید «عبدالرضا کلبادی نژاد»
به گزارش «ایثار»، سید نصر الله نصرالهی در گفتگو با سایت ایثار استان، اظهار داشت: اداره هنری اسناد و انتشارات بنیاد مازندران کار ساخت مستند سردار شهید «عبدالرضا کلبادی نژاد» را آغاز کرده است.
وی پرداختن به جایگاه والای شهدا و ارج نهادن به مقام شهیدان بویژه شهردار شاخص استان، اشاعه و تعمیق فرهنگ غنی ایثار و شهادت در جامعه، معرفی انسانی برجسته، فعال سیاسی و مذهبی دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و معرفی زندگی و خاطرات سردار شهید کلبادی نژاد به نسل جوان جامعه را هدف اصلی این مستند عنوان کرد.
معاون فرهنگی و آموزشی در ادامه گفت: در بنیاد مازندران تحقیق و پژوهش درباره سردار کلبادی نژاد در حال انجام است و سعی داریم این مستند را به مرحله پیش تولید برسانیم.
نصرالهی افزود: این مستند به تهیه کنندگی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و مشارکت شهرداری گلوگاه و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به کارگردانی هادی محمدی در حال تولید است.
معاون فرهنگی بنیاد مازندران در خصوص سرگذشت پژوهشی و مستند سازی شهدا گفت: ثبت و ضبط خاطرات شهدا بویژه والدین معزز شهدا و سبک زندگی ایثارگرانه آنان در قالب نوشتاری در 22 شهرستان در حال اجرا است.      
انتهای پیام/