کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ساخت مستند سردار شهید «عبدالرضا کلبادی نژاد»

24 دی 1398 ساعت 11:12

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مازندران گفت: تحقیق و پژوهش درباره سردار کلبادی نژاد در حال انجام است و سعی داریم این مستند را به مرحله پیش تولید برسانیم.


به گزارش «ایثار»، سید نصر الله نصرالهی در گفتگو با سایت ایثار استان، اظهار داشت: اداره هنری اسناد و انتشارات بنیاد مازندران کار ساخت مستند سردار شهید «عبدالرضا کلبادی نژاد» را آغاز کرده است.
وی پرداختن به جایگاه والای شهدا و ارج نهادن به مقام شهیدان بویژه شهردار شاخص استان، اشاعه و تعمیق فرهنگ غنی ایثار و شهادت در جامعه، معرفی انسانی برجسته، فعال سیاسی و مذهبی دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و معرفی زندگی و خاطرات سردار شهید کلبادی نژاد به نسل جوان جامعه را هدف اصلی این مستند عنوان کرد.
معاون فرهنگی و آموزشی در ادامه گفت: در بنیاد مازندران تحقیق و پژوهش درباره سردار کلبادی نژاد در حال انجام است و سعی داریم این مستند را به مرحله پیش تولید برسانیم.
نصرالهی افزود: این مستند به تهیه کنندگی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و مشارکت شهرداری گلوگاه و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به کارگردانی هادی محمدی در حال تولید است.
معاون فرهنگی بنیاد مازندران در خصوص سرگذشت پژوهشی و مستند سازی شهدا گفت: ثبت و ضبط خاطرات شهدا بویژه والدین معزز شهدا و سبک زندگی ایثارگرانه آنان در قالب نوشتاری در 22 شهرستان در حال اجرا است.      
انتهای پیام/


کد مطلب: 323860

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/323860/ساخت-مستند-سردار-شهید-عبدالرضا-کلبادی-نژاد

ايثار
  http://www.isaar.ir