شهدا جان عزیز خود را تقدیم آرمان‌ها و ارزش‌های خود کردند

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹
کد مطلب : ۳۲۳۸۶۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه شهدا جان عزیز خود را تقدیم آرمان‌ها و ارزش‌های خود کردند، گفت: این جانفشانی و ایثارگری فقط در پرتو بصیرت و معرفت محقق می‌شود.
شهدا جان عزیز خود را تقدیم آرمان‌ها و ارزش‌های خود کردند
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستا‌های استان تهران به همراه محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده شهیدان «ایمانی فرد»، جانبازان معزز «احمد زردادی» و «علی اکبر اسدیان» در چهاردانگه با بیان اینکه شهدا جان عزیز خود را تقدیم آرمان‌ها و ارزش‌های خود کردند، گفت: این جانفشانی و ایثارگری فقط در پرتو بصیرت و معرفت محقق می‌شود.
وی با بیان اینکه خانواده معظم شهدا و ایثارگران طلبکاران به حق نظام اسلامی هستند، افزود: افتخار می‌کنیم که خداوند توفیق خدمتگزاری به این عزیزان را به ما اهدا کرده است.
وی گفت: شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی همه دارایی خود را در راه اسلام و انقلاب اهدا کردند و به اسطوره‌های ملت ایران تبدیل شدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه شهدا و خانواده شهدا از ارزش‌های معنوی انقلاب‌ هستند و پیشرفت فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور مدیون خون شهدا است، عنوان کرد: خدمتگزاری به خانواده شهدا در قبال ایثار و فداکاری آنان، کم‌ترین و کوچک‌ترین کار ممکن، یک توفیق الهی و به‌ نوعی عبادت است.
وی افزود: فرهنگ شهادت، ایثار و از خود گذشتگی یکی از عوامل اصلی پیروزی ما در برابر ابرقدرت‌ها است و شهدا الگوی واقعی صبر و استقامت در پایداری و حفظ ارزش‌های اسلام بوده و آنان با ایثار و جان‌فشانی در راه اعتلای امنیت و آرامش کشور عزیزمان ایران، جان خود را خالصانه تقدیم اسلام کردند.
گفتنی است در این دیدار مجتبی روحانی معاون مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد مرکز و احمد عباسی معاون تعاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/