مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل موسسه ایثار استان البرز برگزار شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب : ۳۲۳۹۴۹
مراسم تودیع و معارفه نجفی و محمدیان مدیران عامل سابق و فعلی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان البرز با حضور پور حاج رضایی مدیرعامل موسسه ایثار برگزار شد.
مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل موسسه ایثار استان البرز برگزار شد
به گزارش «ایثار»، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان البرز بعدازظهر دوشنبه 23 دی‌ماه با حضور پور حاج رضایی مدیرعامل موسسه ایثار، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و دیگر مسئولان بنیاد در محل موسسه ایثار استان البرز برگزار و ضمن تقدیر از بهزاد نجفی مدیرعامل سابق، حسین محمدیان به‌ عنوان مدیرعامل جدید موسسه ایثار استان البرز معرفی شد.
پور حاج رضایی در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: امروز با تلاش‌ها و حمایت‌های صورت گرفته به نقطه‌ای رسیده‌ایم که می‌توانیم تمامی سیاست‌های موسسه ایثار را عملیاتی کنیم.
وی به سیاست‌های این موسسه اشاره و تصریح کرد: بنیان موسسه بر اداره مراکز تحت اختیار بنیاد بناشده است و امروز به دو گونه ارائه خدمت می‌کند؛ بخش اول برنامه‌ریزی جهت استفاده ایثارگران از تمامی اماکن تحت اختیار و بخش دوم، همکاری با بنیاد در جهت اجرای برنامه‌ها است.
مدیرعامل موسسه ایثار بیان کرد: امروز با تلاش‌های صورت گرفته به نقطه‌ای رسیده‌ایم که موسسه ایثار این قابلیت را دارد تا در صورت نیاز برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران را اجرایی کند.
وی نگاه موسسه در ارائه خدمات به ایثارگران را نگاه همراه با تعامل عنوان کرد و گفت: در پی آن هستیم که در این مجموعه، خدمت‌رسانی به ایثارگران به نحو مطلوب انجام گیرد و هر آنچه در توان داریم را در اختیار عزیزان جانباز و ایثارگر قرار داده و وظیفه خود را به نحو مطلوبی به انجام رسانیم.
پور حاج رضایی در پایان با تشکر از نجفی مدیرعامل پیشین موسسه ایثار استان البرز و آرزوی موفقیت برای محمدیان مدیرعامل جدید خاطرنشان کرد: تا به امروز در استان البرز تمامی فعالیت‌ها به‌درستی انجام‌شده و گام‌های خوبی در جهت خدمت به ایثارگران برداشته‌ شده است. مهم‌ترین اصل در مؤسسات ایثار، خدمت روزافزون به ایثارگران است و هیچ بنایی به کم شدن خدمات‌دهی به ایثارگران وجود ندارد.
سلیمان رستمیان نیز در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: همه ما خدمتگزار جامعه ایثارگری هستیم و به این مهم، افتخار می‌کنیم.
وی افزود: تمامی نگاه‌ها در بنیاد باید معطوف به رضایتمندی در ایثارگران شود. خانواده‌های شهدا و ایثارگران با مشکلات متعددی مواجه هستند و دغدغه ما باید تکریم و رضایتمندی این قشر معزز باشد، ما امروز هرچه داریم از ایثارگری ایثارگران داریم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: هدف اصلی ما در این مرکز کسب رضایت ایثارگران است و برای دستیابی به این هدف لازم است هرچه در توان داریم جهت خدمت به این قشر معزز به‌کار گیریم.
انتهای پیام/