پرداخت تسهیلات به ایثارگران سیل‌زده در سیستان و بلوچستان

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲
کد مطلب : ۳۲۳۹۵۷
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد از پرداخت تسهیلات و خدمات قرض‌الحسنه به ایثارگران سیل زده در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
پرداخت تسهیلات به ایثارگران سیل‌زده در سیستان و بلوچستان
به گزارش «ایثار»، اسلام کریمی در خصوص نحوه حمایت از ایثارگران تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران که در حادثه سیل استان سیستان و بلوچستان آسیب دیده اند، گفت: صندوق قرض الحسنه شاهد در راستای رسالت واقعی و وظایف ذاتی خود در کنار ایثارگران آسیب‌دیده حضور خواهد داشت و با ارائه تسهیلات ارزان قیمت سهم کوچکی در التیام آسیب های این عزیزان خواهد داشت.
وی افزود: قصد داریم با همکاری ستاد بحران بنیاد بررسی‌های دقیق کارشناسی از همه مناطق استان داشته باشیم و وضعیت مسکن، معیشت و بهداشتی آسیب دیدگان را مورد ارزیابی قرار دهیم. سعی می‌کنیم با تدبیر و اتخاذ تصمیمات بهینه با ارائه خدمات قرض‌الحسنه گامی مهم در راستای بهبود شرایط برداریم.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد خاطرنشان کرد: همه تلاش ما و خادمان خانواده‌های شهدا و ایثارگران این است که تا بهبود شرایط و بازگشت زندگی مردم به شرایط عادی در کنار آنها باشیم.
اسلام کریمی با بیان اینکه سقف تسهیلات قابل ارائه در صندوق قرض الحسنه شاهد در سال جاری از ۱۵ میلیون تومان به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است، افزود: از تعداد وام‌های تخصیص یافته در سال جاری به جامعه ایثارگری، حدود ٦ هزار فقره وام به ارزش بيش از يک هزار میلیارد ریال به استان‌های سیل‌زده پرداخت شده که شامل استان‌های ایلام، خوزستان، کرمانشاه، لرستان، مازندران، گلستان، خراسان جنوبی و خراسان شمالی بوده است.
انتهای پیام/