>> شهدا موجب بصیریت‌افزایی و وحدت جامعه هستند | ايثار

شهدا موجب بصیریت‌افزایی و وحدت جامعه هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷
کد مطلب : ۳۲۳۹۵۹
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با بیان اینکه شهدا موجب بصیریت‌افزایی و وحدت جامعه هستند، بیان کرد: سجایای اخلاقی و امتیازات معنوی شهدا، همچون ائمه اطهار بهترین الگوی رفتاری برای هر انسانی است.
شهدا موجب بصیریت‌افزایی و وحدت جامعه هستند
به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن در نشست شورای معاونین، با تسلیت ایام فاطمیه و حادثه جانگذار درگذشت هموطنان‌مان در سانحه هوایی، با بیان اینکه شهدا موجب بصیریت‌افزایی و وحدت جامعه هستند، بیان کرد: سجایای اخلاقی و امتیازات معنوی شهدا، همچون ائمه اطهار بهترین الگوی رفتاری برای هر انسانی است.
پورحسن افزود: نهاد مقدس بنیاد سازمان منتسب به شهدای والامقام است و این برای ما به عنوان خادمان شهدا تکلیف شرعی دارد تا با خدمت خالصانه و صادقانه رهرو راه پرصلابت آن بزرگواران باشیم.
وی با تأکید بر اشاعه هر چه بهتر فرهنگ ایثار گفت: همکاران ما در مجموعه بنیاد استان از نیروهای کارآمد و تحصیل‌ کرده و غالباً ایثارگر هستند و علی‌‌رغم همه کمبودها و محدودیت‌ها تمام توان خود را معطوف ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات‌رسانی به جامعه معزز ایثارگری داشته‌اند.
گفتنی است در این نشست هر یک از اعضا با ارائه گزارشی جامع از عملکرد حوزه‌ها، در خصوص مواردی همچون برنامه‌ریزی برای گرامیداشت ایام دهه فجر، اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر و قبولین در آزمون استخدامی کشور، تسهیل در اعطای وام مسکن ایثارگران، افزایش خدمات درمانی ایثارگران در کلینیک فجر و توجه به آیتم‌های ارزیابی عملکرد سازمان بحث و تبادل نظر کردند.
انتهای پیام/