عدالت، محور خدمات رسانی به ایثارگران است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲
کد مطلب : ۳۲۳۹۶۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: در جهت ارائه خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید عدالت را اجرا کنیم تا ایثارگر پس از دریافت خدمات با رضایت از بنیاد خارج شود.
عدالت، محور خدمات رسانی به ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در دیدار با کارکنان بنیاد میاندورود گفت: باید با همفکری، مشارکت در کار و پاسخ مناسب به خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان، مسیر خدمت رسانی را برای این قشر گرانقدر فراهیم کنیم‌.
مدیرکل بنیاد مازندران اظهار کرد: برای حل مشکل ایثارگران، تعامل بنیاد با ادارات، خدمات درمانی، ائمه جمعه، فرماندار، بیمه، بانک‌ها و سایر دستگاه‌ها، باید استمرار و تداوم داشته و با جدیت ورود پیدا کنید.
وی گفت: در جهت ارائه خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید عدالت را اجرا کنیم تا ایثارگر پس از دریافت خدمات با رضایت از بنیاد خارج شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تصریح کرد: با توجه به شرائط سنی و جسمی ایثارگران بویژه والدین عزیز شهدا و جانبازان نخاعی باید رفتار ما در قبال آنان مبتنی بر ایثار اجتماعی باشد.
شهرستان میاندورود 225 شهید گرانقدر تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

ارائه خدمات درمانی به ایثارگران مهمترین وظیفه معاونت بهداشت و درمان است
نشست هم اندیشی معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با نماینده بیمه دی استان عصر روز گذشته 23 دی ماه در بنیاد مازندران برگزار شد.
سید عباس میرصادقی معاون بهداشت و درمان بنیاد مازندران گفت: ارائه خدمات درمانی به ایثارگران یکی از مهمترین وظائف حوزه بهداشت و درمان است و تلاش همکاران ما این است که جامعه ایثارگری دسترسی بهتری به خدمات بیمه‌ای داشته باشند و احساس رضایت کنند.
وی افزود: بر اساس توافق نامه با بیمه دی مقرر شد اقدام به موقع در جهت تسهیل خدمات بیمه‌ای صورت گیرد. 
​هزینه‌های درمانی ایثارگران بویژه موارد دارای فوریت، پیگیری تعرفه پزشکان پایش سلامت در مطب و منزل، آموزش و اضافه کردن دفتر پیشخوان در شهرستانها از جمله موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.
انتهای پیام/