برگزاری آزمون سطح کیفی قرآن ویژه خانواده های شاهد و ایثارگر گیلانی

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۱
کد مطلب : ۳۲۴۰۰۶
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان از برگزاری آزمون سطح کیفی قرآن در استان خبر داد.
برگزاری آزمون سطح کیفی قرآن ویژه خانواده های شاهد و ایثارگر گیلانی
به گزارش «ایثار»، محمدرضا داوطلب با اشاره به برگزاری مرحله شهرستانی و استانی سی و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر در گیلان، اظهار کرد: این دوره از مسابقات در چهار رشته تفسیر، مفاهیم، قرائت و حفظ برگزار شد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان گفت: بنیاد گیلان جهت آماده سازی و ارتقای سطح کیفی نفرات برگزیده قرآنی در مرحله کشوری سی ویکمین دوره از مسابقات قرآن شاهد و ایثارگر از 18 نفر راه یافته به این مرحله از مسابقات، آزمون سطح کیفی به سرپرستی و داوری «محمد فلاح پور»، قاری بین المللی برگزار کرد.
وی اضافه کرد: هدف از برگزاری آزمون سطح کیفی بین نفرات اول و دوم رشته های حفظ 5 جزء تا حفظ کل و قرائت (تحقیق) ایجاد آمادگی بیشتر برای حضور در مسابقات استانی و کشوری است.
داوطلب، استان گیلان را یکی از قطب های قرآنی شاهد و ایثارگر دانست و خاطرنشان کرد: فعالان قرآنی شاهد و ایثارگر استان گیلان طی سال های گذشته جزو سه استان برتر کشور بودند.
معاون فرهنگی بنیاد گیلان با بیان اینکه خانواده های شاهد و ایثارگر نقش اثرگذاری بر توسعه فرهنگ قرآنی دارند، اظهار کرد: تقویت و توجه به فرهنگ قرآنی نیاز جامعه به ویژه جوانان است و لذا برگزاری مسابقات قرآن جزو اولویت های فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
انتهای پیام/