دیدارمسئولان سبزواری با خانواده شهید حادثه هواپیمای اوکراینی

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۹
کد مطلب : ۳۲۴۰۷۷
جمعی از مسئولان سبزواری با حضور در منزل شهید میلاد قاسمی آریان با خانواده این شهید والامقام دیدار کردند.
دیدارمسئولان سبزواری با خانواده شهید حادثه هواپیمای اوکراینی
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، مسئولان شهرستان سبزوار سه شنبه 24 دی ماه با خانواده شهید میلاد قاسمی آریان که حادثه هواپیمای اوکراین شهید شده، دیدار کردند.
امام جمعه سبزوار در این دیدار با اشاره به اینکه حادثه تلخ هواپیمای مسافربری همه‌ی ملت را داغدار کرد، گفت: حادثه غم باری بر همه خانواده های ایرانی وارد شد و ما را دغدار کرد و زخمی بزرگی بر  دل این ملت گذاشت.
حجت الاسلام غلامرضا مقیسه با بیان اینکه ریشه تمامی شرورت ها و ماجراجویی ها آمریکا و اسرائیل است، افزود: این دولت های شرور به همراه شبکه های رسانه ای خود با گزارش های دروغ  سعی در تحریک احساسات مردم دارند و قصد دارند از حادثه دیدگان این حادثه هوایی سوء استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی موظف به پیگیری علت این حادثه دردناک است، افزود: باید عاملان و مقصران این حادثه مورد بازخواست قرار گیرند و حقوق مادی و معنوی خانواده های شهدای این سانحه هوایی در نظر گرفته شود.
در ادامه پدر شهید قاسمی آریان با قدردانی از ابراز همدردی مسئولان و مردم گفت: فرزند من، فرزند و نماینده تمام مردم ایران بود و به عنوان یک سرباز در عرصه علمی و برای کشورش تلاش می کرد‌، ما تازه بعد از شهادتش متوجه شدیم در تهران به صورت گمنام از چند خانواده و کودک یتیم و بی سرپرست حمایت مالی می کرده است.
در این دیدار مهدی محتشم رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ابزار تاسف از این حادثه دردناک آمادگی این بنیاد را در ایفای وظایف قانونی در قبال شهدای این حادثه اعلام کرد.
در این دیدار احمد برادران فرماندار، سید علی کوشکی شهردار، هادی موحدنیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سبزوار، علیرضا مسلم رئیس دانشگاه آزاد، علیرضا سعیدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان شهری حضور داشتند.
گفتنی است؛ شهرستان سبزوار که در 230 کلیومتری مشهد قرار دارد  947 شهيد، 3156 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام اسلامي کرده است. 
انتهام پیام/
سید جلال کرابی خبرنگار ایثار رضوی در سبزوار


برای دریافت آخرین اخبار بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار در کانال ایثار سبزوار عضو شوید.