همگان باید راه شهدا را ادامه دهند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳
کد مطلب : ۳۲۴۰۹۹
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با تصریح بر اینکه شهدا مظلومانه به شهادت رسیدند و ما باید راه آن‌ها را ادامه دهیم، اظهار داشت: انسان با مشاهده تصاویر و وصیت نامه‌های شهدا، به حالشان غبطه می‌خورد.
همگان باید راه شهدا را ادامه دهند
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در دهمین همایش روحانیون رزمنده ایثارگر آذربایجان غربی و گرامیداشت یاد و خاطره 26 شهید روحانی استان در عملیات کربلا 5 که در سالن کانون جوانان بسیج ارومیه برگزار شد، با تصریح بر اینکه شهدا مظلومانه به شهادت رسیدند و ما باید راه آن ها را ادامه دهیم، اظهار داشت: انسان با مشاهده تصاویر و وصیت‌نامه‌های شهدا، به حالشان غبطه می‌خورد.
امام جمعه ارومیه تصریح کرد: امام علی(ع) در مورد شهدا می‌فرمایند شهدا با نثار جان خود با بدعت‌ها مبارزه و سنت‌های الهی را احیا کردند و پروردگار عالم اجر و پاداش آن‌ها را جای داده است.
وی افزود: احوالات شهدا، انسان را به تعجب وا می‌دارد که چگونه برای رسیدن به خدای متعال و برای دفاع از کیان ملت به شهادت رسیدند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی از ضرورت کسب علم گفت و بیان کرد: دانشمندان نزد خدای متعال دارای جایگاه عظیمی هستند و روز قیامت جایگاه عالم و دانشمند از خون شهدا نیز بالاتر خواهد بود.
وی با تأکید بر این که علم زمانی نافع و دارای ارزش است که در جهت خواست خداوند و مردم به کار گرفته شود، بیان داشت: در روایات بیان شده است، فردی که به او علمی اعطا شود و آن علم در شخص تواضع ایجاد نکند در واقع علمی به آن فرد داده نشده است.
​انتهای پیام/