تکریم خانواده‌های معظم شهدا وظیفه همگانی و ملی است

تاریخ انتشاردوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶
کد مطلب : ۳۲۴۸۷۴
استاندار گلستان بیان کرد: تکریم خانواده های معظم شهدا وظیفه همگانی و ملی است و ملت قدرشناس ایران هرگز رشادت‌ها، فداکاری‌ و ایثارگری‌های شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم را از یاد نخواهند برد.
تکریم خانواده‌های معظم شهدا وظیفه همگانی و ملی است
به گزارش «ایثار»، هادی حق‌شناس به همراه اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد استان گلستان در ديدار با خانواده شهید مدافع حرم «غلامعلی تولی» در شهرستان گالیکش اظهار داشت: رشد و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون فداکاری‌های شهدا و جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم است و تا زمانی که این روحیه در نزد ملت ایران است دشمن نمی‌تواند آسیبی به‌ مردم وارد کند.
استاندار گلستان بیان کرد: تکریم خانواده های معظم شهدا وظیفه همگانی و ملی است و ملت قدرشناس ایران هرگز رشادت‌ها، فداکاری‌ و ایثارگری‌های شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم را از یاد نخواهند برد.
وی تصریح کرد: نقش و وظیفه بنیاد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطرات شهدا و حماسه‌های سترگ آنان در چهار دهه سرفرازی و ظفر، بیش از پیش است.
وی ادامه داد: برای موفقیت و خدمات‌رسانی مطلوب به مردم استان نیازمند بهره‌گیری مثبت از راه و مسیر شهدا و جامعه ایثارگری هستیم.
شهید غلامعلی تولی متولد 1347 در شهرستان گالیکش دیده به جهان گشود و در تاریخ 11 خردادماه 1392 در ماموریت سوریه و در دفاع از حرم مطهر حضرت زینب (س) به فیض شهادت نائل شد.
انتهای پیام/