فصل مشترک همه شهدای بزرگوار، اخلاق است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۵
کد مطلب : ۳۲۵۰۲۹
مدیرکل بنیاد یزد با تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های شهدا گفت: فصل مشترک همه شهدای بزرگوار، اخلاق است و این‌که شهدای گران‌قدر از جان‌عزیز خویش گذشتند تا دیگران در آسایش زندگی کنند، این موضوع عالی‌ترین نمونه رفتار اخلاقی است.
فصل مشترک همه شهدای بزرگوار، اخلاق است
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام عباس زارع مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در جریان سفر به شهرستان اشکذر با حضور در منزل شهیدان «محمدحسین و علی‌اصغر دوشا» از مادر این شهدای والامقام تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد یزد با تجلیل از صبر و استقامت خانواده شهدا گفت: صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا، دشمن را از فکر ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مأیوس و ناامید کرده است.
وی اظهار کرد: همه ما مدیون ایثار شهدا و جانبازان هستیم و فرصت خدمت به ایثارگران موهبتی الهی است و از خانواده شهدا عاجزانه می‌خواهم برای موفقیت در انجام مأموریت خود در دوره کوتاه مدیریت دعا کنند.
زارع با اشاره به روحیه ایثارگرانه شهدا اظهار داشت: فصل مشترک همه شهدای بزرگوار، اخلاق است و این‌که شهدای گران‌قدر از جان‌عزیز خویش گذشتند تا دیگران در آسایش زندگی کنند، این موضوع عالی‌ترین نمونه رفتار اخلاقی است.
شهید محمدحسین دوشا متولد 25 شهریور 1343 بود و 10 مرداد 1362 در جریان عملیات والفجر 2 در سن 19سالگی بر اثر اصابت ترکش به سر و سینه به شهادت رسید و برادرش علی‌اصغر نیز در سن 16 سالگی 4 خرداد 1367 در منطقه عملیاتی شلمچه به فیض شهادت نائل شد.
​انتهای پیام/