ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در ایام دهه مبارک فجر ضروری است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲
کد مطلب : ۳۲۵۱۰۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به نزدیک شدن به دهه مبارک فجر گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در این ایان مهم و تاثیرگذار است.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در ایام دهه مبارک فجر ضروری است
به «ایثار»، سلیمان رستمیان بعدازظهر دوشنبه 30 دی‌ماه در نشست شورای اداری شهرستان فردیس با اشاره به نزدیک شدن به دهه مبارک فجر، تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در این ایام را مهم و تاثیرگذار دانست و گفت: اعضای کمیته و سازمان‌ها باید انجام هماهنگی لازم برای مشارکت اقشار مختلف و همچنین برنامه‌ریزی برای بهره‌گیری از امکانات و توانمندی دستگاه‌ها در جهت تقویت مراسم دهه فجر را سرلوحه کار خود قرار دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تأکید بر اینکه تکریم و احترام جامعه‌ ایثارگری پیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد گفت: خدمت در بنیاد نیاز به یک روحیه جهادی و سعه‌صدر دارد و باید بدانید اجر خدمت در بنیاد اگر باهدف قربت انجام گیرد، کمتر از جهاد در اه حق در میدان نبرد نخواهد بود.
وی افزود: خانواده‌های شهدا و ایثارگران ولی‌نعمتان ما هستند و هرچه قدر برای خدمت به این عزیزان تلاش کنیم کم است و خدمت به جامعه هدف درنهایت باید منجر به رضایتمندی شود و این مورد تأکید است.
انتهای پیام/