​دویست و هشتمین نشست کمیسیون انتشارات بنیاد برگزار شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳
کد مطلب : ۳۲۵۱۷۸
دویست و هشتمین نشست کمیسیون انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد با محوریت بررسی کتاب‌های متقاضی چاپ در نشر شاهد برگزار شد.
​دویست و هشتمین نشست کمیسیون انتشارات بنیاد برگزار شد
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد در این نشست با بیان این که کمیسیون انتشارات بنیاد، باید بر آثاری با محوریت اهداف و وظایف سازمان خود تمرکز کند گفت: رویکرد تولید محصولات فرهنگی باید بر اساس الگوپذیری از سیره شهدا و ایثارگران و در جهت  تشریح مفاهیم ایثارگرانه باشد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد ادامه داد: در تولید آثار فرهنگی باید به تراز خانواده‌های شاهد و ایثارگر توجه داشته و به نظریه‌های مدون علمی و روش‌های جدید متن پژوهی در تولید آثار دست پیدا کنیم از این‌رو برگزاری نشست تخصصی «سیره نگاری شهدا» توسط نشر شاهد می‌تواند راهگشا باشد.
گفتنی است در این نشست ۱۰ اثر متقاضی چاپ توسط نشر شاهد مورد بررسی قرار گرفت و چاپ ۵ اثر نویسندگان متقاضی در ژانرهای مختلف رمان، داستان، خاطره و مستندنگاری به تصویب رسید.
لازم به ذکر است در دویست و هشتمین نشست کمیسیون انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران حجت الاسلام محمد حسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد، رحیم نریمانی مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد، رضا حاجی آبادی سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد، سعید گنجی معاون اسناد و انتشارات بنیاد و زهرا شیرکوند رییس اداره تالیف و نشر شاهد حضور داشتند.
انتهای پیام/