دهه مبارک فجر فرصت خوبی برای دیدار با خانواده‌های ایثارگران است

تاریخ انتشارشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۳
کد مطلب : ۳۲۵۵۹۸
استاندار مازندران با بیان اینکه دهه مبارک فجر فرصت خوبی برای دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان است، گفت: در دیدار با خانواده‌های شهدا باید مشکلات این عزیزان از سوی مدیران ادارات بررسی و رسیدگی شود.
دهه مبارک فجر فرصت خوبی برای دیدار با خانواده‌های ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، احمد حسین زادگان استاندار مازندران در نشست کارگروه‌های تخصصی دهه مبارک فجر استان با بیان اینکه دهه فجر فرصت خوبی برای دیدار و تکریم از خانواده‌های شهدا و جانبازان است، گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران صورت گرفته و در این دیدارها مشکلات خانواده‌های شهدا باید از سوی مدیران ادارات بررسی و رسیدگی شود.
هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد مازندران نیز در این نشست گفت: دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و وفاداری به ارزش‌های کشور و آرمان‌های شهیدان عزیز است.
مظلومی عطرافشانی و گلباران مزار شهدا، دیدار و تکریم از خانواده‌های شهدای دوران انقلاب و زندانیان سیاسی مسلمان قبل از انقلاب، بازگشایی گلزار شهدا، حضور پرشور جامعه ایثارگری در راهپیمایی ۲۲ بهمن و نواختن زنگ انقلاب در تمام مدارس بویژه مدارس شاهد و ایثارگر استان را از برنامه‌های شاخص کمیته ایثارگران در دهه مبارک فجر امسال بیان کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران اعزام پیام‌آوران ایثار به مدارس و ادارات جهت روایتگری و برگزاری مسابقات ورزشی را از دیگر برنامه‌های محوری این ایام عنوان کرد.
انتهای پیام/